Avery Dennison mianuje Roberto Martineza Portę na stanowisko wiceprezesaPoprzedni artykuł 

Roberto Martinez Porty
Roberto Martinez Porty

Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY) ogłasza awans Roberto Martineza Porty na stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży etykiet i materiałów opakowaniowych w ramach Materials Group EMENA. Zastępuje Buraka Sahbaz, który awansował na stanowisko wiceprezesa i dyrektora generalnego działu Reflective Solutions Division.

Wiadomość ta nadeszła po niedawnej restrukturyzacji globalnej korporacji, obejmującej kilka oddziałów pod nowym parasolem Materials Group oraz awansowaniu Hassana Rmaille'a na stanowisko prezesa Materials Group Worldwide. Ta ostatnia nominacja oznacza dalsze awansowanie kluczowych postaci Avery Dennison na coraz wyższe stanowiska kierownicze, w miarę jak firma kontynuuje dążenie do zwiększenia zrównoważonego rozwoju i dalszego wzrostu.

Od czasu dołączenia do firmy Avery Dennison w 2011 r. Roberto pełnił różne funkcje w dziale zaopatrzenia z coraz większą odpowiedzialnością. Ostatnio, od września 2020 r., Roberto pełnił funkcję wiceprezesa ds. zamówień, Materials Group EMENA, a także kierował globalnymi zamówieniami pośrednimi i doskonałością zamówień. Przed Avery Dennison Roberto kierował globalnym zaopatrzeniem w zakresie etykiet i materiałów opakowaniowych w firmie Heineken oraz pełnił funkcje w dziale zaopatrzenia, łańcucha dostaw i finansów w Citigroup Inc (NYSE: C) i NCR Corp (NYSE: NCR).

„Jestem podekscytowany możliwością dalszego tworzenia wartości dla branży i naszych klientów. Są i nadal będą w centrum wszystkiego, co robimy” — powiedział Roberto. „Nasz doświadczony zespół sprzedaży nieustannie udowadnia, że przejrzystość, spójność i współpraca są kluczem do radzenia sobie w trudnych czasach. Niezmiernie się cieszę, że mogę przewodzić temu zespołowi i współpracować z naszymi klientami, aby napędzać naszą działalność ze sprawnością potrzebną do przyspieszenia naszego wspólnego zrównoważonego rozwoju”.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison Corporation

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności