PrintFactory wita Karla Normana jako specjalistę ds. zastosowań w druku tekstylnym i wielkoformatowymPoprzedni artykuł 

Karl Norman
Karl Norman

PrintFactory, wiodący dostawca oprogramowania do zarządzania kolorami, przepływu pracy i automatyzacji dla branży druku wielkoformatowego, z przyjemnością ogłasza, że Karl Norman dołączył do zespołu jako specjalista ds. zastosowań w tekstyliach i druku wielkoformatowym.

Karl wnosi bogate doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w zakresie druku wielkoformatowego i tkanin, które spędził ponad 10 lat w firmie Durst, zapewniając klientom techniczne zarządzanie kolorami oraz wsparcie i optymalizację ustawień drukarek/nośników. Ponadto prowadził szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia klientów i kanałów sprzedaży.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać Karla w naszym zespole” – powiedział Erik Strik, dyrektor generalny PrintFactory. „Jego rozległa wiedza na temat zarządzania kolorami i optymalizacji przepływu pracy w druku wielkoformatowym i tekstyliach będzie wielkim atutem dla naszych klientów i cieszymy się, że mamy go na pokładzie. Jako specjalista ds. zastosowań w branży tekstyliów i druku wielkoformatowego w PrintFactory Karl będzie kontynuował aby zapewnić naszym klientom techniczne wsparcie w zakresie zarządzania kolorami oraz przepływu pracy i optymalizacji.”

„Jestem podekscytowany dołączeniem do zespołu PrintFactory” – powiedział Karl Norman. „Zaangażowanie firmy w zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta i wsparcia jest zgodne z moimi wartościami i misją, dlatego nie mogę się doczekać współpracy z firmą, która przoduje w zarządzaniu kolorami i optymalizacji przepływu pracy w druku wielkoformatowym i tekstyliach”.

Doświadczenie Karla w zakresie druku wielkoformatowego i tekstyliów czyni go bardzo poszukiwanym ekspertem w branży. Jego przejście do PrintFactory stanowi znaczący dodatek do zespołu firmy i dowód jej zaangażowania w zapewnianie najlepszego możliwego wsparcia swoim klientom.

Najnowsza wersja Workflow firmy PrintFactory została zaprojektowana w celu usprawnienia przepływów pracy PrePress, poprawy jakości wydruków i zmniejszenia kosztów związanych z pracą ręczną i błędami. Dzięki prostemu narzędziu do automatyzacji PrePress typu „przeciągnij i upuść” użytkownicy mogą bez wysiłku tworzyć własne przepływy pracy i przekształcać grafiki w dokumenty gotowe do druku. Przepływ pracy umożliwia tworzenie wielu jednoczesnych, niestandardowych przepływów pracy w celu płynnego przekształcania kompozycji w dokumenty gotowe do druku, w tym automatyczne raporty z inspekcji przed lotem, z elastycznością ręcznej interwencji w razie potrzeby.

Dołączenie Karla do zespołu PrintFactory i niedawne wydanie Workflow wzmacniają zaangażowanie firmy w dostarczanie klientom innowacyjnych i wydajnych rozwiązań.

Na podstawie informacji firmy PrintFactory

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności