ABB świętuje 10. rocznicę powstania Europejskiego Regionalnego Centrum WykonawczegoPoprzedni artykuł 

Europejskie Regionalne Centrum Wykonawcze ABB (EUREC) obchodzi 10. rok działalności. Foto: ABB
Europejskie Regionalne Centrum Wykonawcze ABB (EUREC) obchodzi 10. rok działalności. Foto: ABB

Europejskie Regionalne Centrum Wykonawcze ABB (EUREC), które zapewnia zarządzanie projektami i wsparcie strategiczne zespołom lidera technologicznego w branży celulozowo-papierniczej na całym kontynencie, obchodziło 10. rocznicę swojej działalności i skorzystało z rozbudowy, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Dzięki regionalnym zasobom w zakresie zarządzania projektami i realizacji projektów w Republice Czeskiej zespoły EUREC z powodzeniem wdrożyły od 2013 roku skoordynowany model planowania i realizacji zasobów w całej Europie na potrzeby rozwiązań w zakresie systemów kontroli jakości (QCS) i rozproszonego systemu kontroli (DCS), wykorzystując wiedzę specjalistyczną lokalnej firmy ABB jednostek, a także z niedawno rozbudowanego centrum badawczo-rozwojowego w Dundalk w Irlandii.

W tym roku ABB podjęła się istotnej rozbudowy centrum, która obejmie szerszy zasięg geograficzny i zwiększy efektywność operacyjną. Poszerzenie zakresu portfolio zapewni skalowanie wiedzy specjalistycznej ABB na przyszłość, w oparciu o relacje między lokalnymi operacjami a EUREC oraz w oparciu o dodatkowe usługi w centrum rozwoju produktów ABB i w ścisłym powiązaniu z fabrykami ABB.

Aby jeszcze bardziej zapewnić ulepszone, skoordynowane planowanie zasobów w całej Europie, utworzono specjalne stanowiska, w tym niedawne mianowanie Pameli Murphy, kierownika operacyjnego w Europie ds. celulozy i papieru.

„Ekspansja przyniesie korzyści naszym klientom z branży celulozowo-papierniczej w Europie, zapewniając stałą wysoką jakość wyników projektów bez względu na to, w którym kraju w Europie zlokalizowana jest papiernia, dzięki zastosowaniu wspólnych procesów i narzędzi przywództwa. Lokalne zespoły serwisowe będą lepiej wspierane przez centralnie zarządzaną grupę ekspertów” – powiedział Stefano Cinquina, Global Business Line Manager w dziale Pulp and Paper w ABB. „Naszym priorytetem jest ciągłe budowanie i utrzymywanie naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie zastosowań, aby lepiej służyć branży, a ta ekspansja będzie ważnym czynnikiem tego sukcesu i gromadzenia wiedzy”.

Obsługując klientów w ponad 40 krajach od ponad 100 lat, ABB Pulp and Paper łączy głęboką wiedzę branżową, światowej klasy rozwiązania i lokalną wiedzę specjalistyczną, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla celulozowni i papierni.

Dział automatyzacji procesów ABB automatyzuje, elektryzuje i cyfryzuje operacje przemysłowe, które zaspokajają szeroki zakres podstawowych potrzeb – od dostarczania energii, wody i materiałów, po produkcję towarów i transport ich na rynek. Dzięki około 20 000 pracownikom, wiodącej wiedzy technologicznej i usługowej, ABB Process Automation pomaga klientom z branży procesowej, hybrydowej i morskiej poprawiać wydajność i bezpieczeństwo operacji, umożliwiając bardziej zrównoważoną i zasobooszczędną przyszłość. go.abb/procesautomation

ABB jest liderem technologii w dziedzinie elektryfikacji i automatyzacji, zapewniającym bardziej zrównoważoną i zasobooszczędną przyszłość. Rozwiązania firmy łączą wiedzę inżynieryjną i oprogramowanie, aby zoptymalizować sposób produkcji, przenoszenia, zasilania i obsługi obiektów. Bazując na ponad 140 latach doskonałości, około 105 000 pracowników ABB angażuje się we wprowadzanie innowacji, które przyspieszają transformację przemysłową.
www.abb.com

Na podstawie informacji firmy ABB Ltd

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności