XSYS ogłasza nowego dyrektora generalnegoPoprzedni artykuł 

XSYS, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla rynków druku fleksograficznego, typograficznego i prepress, ogłasza, że od dzisiaj Oliver Dohn jest nowym dyrektorem generalnym („CEO”) XSYS.

Odchodzący dyrektor generalny Dagmar Schmidt pełni wiodącą rolę w firmie od ponad 25 lat, zajmując wiele stanowisk kierowniczych, w tym jako dyrektor ds. transformacji całej grupy, dyrektor operacyjny, a od lutego 2022 r. jako dyrektor generalny. Podczas swojej kadencji z sukcesem przeprowadziła wydzielenie firmy z Flint Group i przekształciła ją w światowego lidera w branży opakowań z nadrukiem fleksograficznym. Pani Schmidt przeprowadziła także firmę przez kryzys związany z Covid-19, a ostatnio przeprowadziła ją w trudnych warunkach makroekonomicznych, ze znacznie zwiększonymi kosztami surowców i inflacją kosztów pracy. Pani Schmidt zdecydowała, że nadszedł właściwy czas na podjęcie innych przedsięwzięć. Zarząd szczerze dziękuje pani Schmidt za jej stałe przywództwo i wszystko, co wniosła do firmy na przestrzeni lat, i nie może się doczekać, aby w przyszłości skorzystać z jej wiedzy specjalistycznej w charakterze doradcy na poziomie Zarządu.

Oliver Dohn zastępuje panią Schmidt na stanowisku dyrektora generalnego XSYS i dołącza do Zarządu. Ostatnio pan Dohn był dyrektorem generalnym Felss Group, światowego lidera technologicznego i producenta komponentów dla całej branży mobilności, wspieranego przez fundusz private equity. Wcześniej piastował stanowiska kierownicze w Oerlikon Drive Systems, Bombardier Transportation i General Motors. Zarząd wita pana Dohna jako nowego dyrektora generalnego XSYS. Zarząd ma całkowitą pewność, że pan Dohn będzie opierał się na sukcesie XSYS. Pod przywództwem pana Dohna XSYS będzie w dalszym ciągu znajdować się w czołówce innowacji w branży, napędzać ciągły rozwój i umacniać doskonałą reputację, jaką XSYS cieszy się wśród swoich klientów, którzy są w centrum wszystkiego, co robi.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności