Zmiany w zarządzie EyeC: Markus Fietkau nowym dyrektorem sprzedażyPoprzedni artykuł 

Markus Fietkau, dyrektor sprzedaży w EyeC GmbH
Markus Fietkau, dyrektor sprzedaży w EyeC GmbH

Markus Fietkau został mianowany dyrektorem sprzedaży EyeC GmbH ze skutkiem od 1 października: Markus jest teraz odpowiedzialny za planowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań sprzedażowych globalnego dostawcy kontroli obrazu druku. Przejmie stanowisko od Ralpha Beiera, który w nowej roli Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu skupi się teraz wyłącznie na rozwoju operacyjnym i strategicznym w globalnym otoczeniu firmy. Zarówno Fietkau, jak i Beier będą podlegać bezpośrednio kierownictwu wykonawczemu EyeC GmbH.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w wymagającej technicznie sprzedaży i imponującym dorobkowi Markus Fietkau jako nowy dyrektor sprzedaży od października odgrywa kluczową rolę w dalszym rozwoju globalnej organizacji sprzedaży EyeC. Ekspert branżowy rozpoczął karierę zawodową po ukończeniu szkoły średniej od praktyk zawodowych na stanowisku urzędnika przemysłowego, a swoją wiedzę poszerzał zdobywając dyplom z zarządzania przedsiębiorstwem. Przed dołączeniem do EyeC jako Global Account Manager w kwietniu 2017 r. 50-latek przez cztery lata pracował w sprzedaży w północnoniemieckiej firmie poligraficznej. Następnie spędził kolejne 10 lat w branży logistyki farmaceutycznej, gdzie pogłębił swoją wiedzę specjalistyczną i dalej rozwijał swoją sieć kontaktów. Ostatnio piastował stanowisko Zastępcy Dyrektora Sprzedaży w EyeC, gdzie z sukcesem opiekował się klientami globalnymi oraz zainteresowanymi stronami z branży poligraficznej oraz wspierał zespół sprzedażowy we wszelkich sprawach. Na swoim nowym stanowisku Fietkau będzie odpowiedzialny za globalne działania sprzedażowe firmy i blisko współpracuje z partnerami handlowymi, aby napędzać dalszy rozwój EyeC.

Doświadczony ekspert ds. sprzedaży przejmie obowiązki bezpośrednio od Ralpha Beiera, który po ponad sześciu latach sukcesów na stanowisku dyrektora sprzedaży w EyeC obejmie stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu. Beier wnosi ze sobą ponad 40-letnie doświadczenie w dziedzinie technologii i wieloletnią pracę w branży poligraficznej. Posunięcie to sprawi, że doświadczony na arenie międzynarodowej menedżer skoncentruje się na rozwijaniu specjalnych projektów, produktów i rynków oraz identyfikowaniu strategicznych możliwości biznesowych.

„Z radością witamy Markusa Fietkau jako nowego dyrektora sprzedaży w EyeC” – mówi dr Ansgar Kaupp, dyrektor zarządzający EyeC. „Wraz z Ralphem Beierem na stanowisku dyrektora ds. rozwoju biznesu mamy teraz dwóch doświadczonych menedżerów z silną ścieżką przedsiębiorczości record, którzy dzięki swojej cennej wiedzy specjalistycznej i pasji do sprzedaży zdołali już z zyskiem wdrożyć na rynku liczne krajowe i międzynarodowe strategie sprzedaży. To najlepsza podstawa do wniesienia cennego wkładu w dalszy sukces EyeC” – kontynuuje Kaupp.

Wraz ze zmianami kadrowymi na szczeblu kierowniczym EyeC koncentruje się na swoim zaangażowaniu w ciągły rozwój i wzmacnianiu swojej pozycji jako jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się weryfikacją dzieł sztuki i inspekcją wydruków graficznych.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności