Kornit Digital spełnia obietnicę produkcji na żądanie na dużą skalę dzięki platformie ApolloPoprzedni artykuł 

Kornit Digital LTD., światowy lider w dziedzinie zrównoważonej, cyfrowej mody na żądanie i technologii produkcji tekstyliów, ogłosiła dzisiaj ogólną dostępność swojej sprawdzonej w praktyce platformy Kornit Apollo umożliwiającej bezpośrednie przetwarzanie odzieży . Marki, sprzedawcy detaliczni i drukarnie sitowe mogą teraz wykorzystać moc wysokowydajnej, zautomatyzowanej produkcji cyfrowej, aby skrócić czas realizacji, obniżyć całkowity koszt posiadania i poprawić marże w przypadku produkcji krótko- i średnionakładowej.

Udane wdrożenia w terenie podkreślają transformacyjny charakter programu Apollo w zakresie zrównoważonej produkcji na żądanie na skalę przemysłową. Apollo może ozdobić ponad 1,5 miliona sztuk odzieży rocznie za pomocą jednego operatora. Platforma, wspierana przez zaawansowany, zastrzeżony system automatyzacji, integruje wszechstronne, inteligentne suszenie, jednocześnie zarządzając różnymi rodzajami odzieży z wydajnością do 400 sztuk odzieży na godzinę. System Apollo jest również niezwykle elastyczny, z możliwością skalowania na żądanie i obsługi zarówno zamówień masowych, jak i jednorazowych. Serce mocy Apollo leży w opatentowanej technologii MAX, która zapewnia dokładność kolorów zgodnych z PANTONE© i kolorami dodatkowymi, podnosząc jakość do maksimum.

Według Scotta Valancy, dyrektora operacyjnego w T-Shirt Central, jednej z witryn beta Apollo: „Kornit to wieloletni partner i byliśmy szczęśliwi, że jako pierwsi wdrożyliśmy system Apollo. Podobnie jak inne rozwiązania Kornit, jesteśmy bardzo zadowoleni z wydajności systemu. Nasz zespół był pod wrażeniem nie tylko wydajności urządzenia w szczycie sezonu, ale także możliwości łatwego łączenia się z naszym systemem automatyki w celu dostarczania żywych wydruków wysokiej jakości. Apollo umożliwił nam łatwe zaspokojenie zwiększonego zapotrzebowania dzięki dostępności 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez utraty rytmu. Patrząc w przyszłość, jesteśmy podekscytowani możliwością podjęcia kolejnego kroku wspólnie z firmą Kornit, wykorzystując produkcję na żądanie i potencjał przemysłowy do napędzania rozwoju naszej działalności.”

Podczas przełomowej demonstracji zorganizowanej 19 stycznia obok Impressions Expo Long Beach firma Kornit zaprezentowała technologię Apollo w środowisku produkcyjnym na żądanie u klienta, podkreślając zaangażowanie Kornit w wyzwalanie kreatywności i wspieranie przedsiębiorstw w generowaniu nowych źródeł przychodów – a także otwieranie nowych możliwości w zakresie wydajności, zrównoważonego rozwoju i innowacji. Apollo sygnalizuje nowy horyzont dla produkcji lądowej i przybrzeżnej, udowadniając, że przyszłość mody i dekoracji tekstylnych nadeszła i jest bardziej rewolucyjna niż kiedykolwiek.

Klienci detaliczni i drukarnie sitowe

Apollo okazuje się szczególnie cenny dla segmentów handlu detalicznego, marek i sitodruku. Sprzedawcy detaliczni i marki czerpią korzyści z elastyczności, dzięki której mogą reagować w czasie rzeczywistym na nowe trendy, jednocześnie optymalizując wymagania i koszty dotyczące zapasów. Drukarki sitowe skracają czas realizacji do dni, a nawet godzin, zapewniając doskonałą produktywność, wyższy całkowity koszt posiadania i zrównoważoną produkcję oraz eliminują straty, jednocześnie wykorzystując synergię w podejściu analogowym i cyfrowym. Zarówno klienci detaliczni, jak i drukarnie sitodrukowe korzystają z lepszej jakości, powtarzalności i żywych kolorów, aby zapewnić niezawodną i powtarzalną produkcję.

„Kornit Apollo to najbardziej zaawansowane i sprawdzone rozwiązanie na rynku, które pozwala produkcji cyfrowej wejść do głównego nurtu – tworząc prawdziwe możliwości biznesowe dla marek, wykonawców i sprzedawców detalicznych” – powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „Apollo, ogłoszone po raz pierwszy w zeszłym roku, obiecało przekształcenie dotychczasowej branży, która była zdecydowanie zbyt złożona i powolna. Dzięki udanym wdrożeniom u tak znanych klientów jest jasne, że Apollo wywiązuje się ze swoich obietnic”.

Aby dowiedzieć się więcej o Kornit Apollo i o tym, jak to rozwiązanie zmienia branżę, odwiedź naszą stronę Kornit Apollo.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności