PrintFactory wzmacnia zespół sprzedaży w USA i Kanadzie dzięki Kelly ShearerPoprzedni artykuł 

Kelly Shearer
Kelly Shearer

PrintFactory, wiodący dostawca oprogramowania i usług do druku wielkoformatowego, z dumą ogłasza rozwój swojego kanału wsparcia sprzedaży poprzez mianowanie Kelly Shearer na stanowisko Account Managera na rynek amerykański i kanadyjski ze skutkiem od 1 lutego 2024 r.

Kelly Shearer ma ponad 25-letnie doświadczenie w rozwoju biznesu w branży poligraficznej i promocyjnej. Jako doświadczona profesjonalistka z niezaprzeczalną pasją do świata papieru i atramentu, Kelly jest uznawana za swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie druku wielkoformatowego i zaangażowanie w pomaganie drukarzom w osiąganiu optymalnych wyników. Jej nominacja jeszcze bardziej wzmacnia zaangażowanie PrintFactory w zapewnianie klientom wyjątkowej obsługi i wsparcia.

Począwszy od lutego Kelly będzie odgrywać kluczową rolę w odpowiadaniu na potrzeby klientów i współpracy z dealerami PrintFactory w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dzięki swojemu rozległemu doświadczeniu jest dobrze przygotowana do dostarczania cennych informacji na temat druku wielkoformatowego i oferowania rozwiązań zwiększających wydajność.

Kelly, samozwańcza „Print Geek”, podróż do sukcesu charakteryzuje się zaangażowaniem w rozwój zawodowy. Po przejściu rygorystycznego szkolenia w renomowanych instytucjach wykorzystuje sprawdzone metodologie, aby osiągać doskonałe wyniki w sprzedaży i osiągać wyjątkowe wyniki.

Simon Landau, dyrektor ds. globalnych partnerów strategicznych i szef inicjatywy na rzecz wzrostu w Ameryce Północnej, wyraził entuzjazm w związku z nominacją Kelly, stwierdzając: „To wielka wygrana dla nas jako firmy. Bogate doświadczenie Kelly'ego doskonale wpisuje się w nasze inicjatywy rozwojowe w Rynek amerykański. Oczekiwania klientów są wysokie, a PrintFactory jest dobrze przygotowana, aby zaspokoić zapotrzebowanie na lepsze wyniki w kolorze, jakość druku i usprawnione procesy produkcyjne. Kelly odegra kluczową rolę we wspieraniu naszych obecnych dealerów i partnerów, jednocześnie poszerzając nasz kanał sprzedaży i bezpośrednich relacji w regionie.”

Rozbudowa zespołu sprzedaży następuje w czasie, gdy PrintFactory odnotowuje znaczny wzrost na rynku amerykańskim. Do jej sukcesu przyczyniło się zaangażowanie firmy w spełnianie oczekiwań klientów oraz odpowiadanie na trendy branżowe, takie jak rosnące zapotrzebowanie na cyfryzację wśród drukarzy analogowych.

W maju 2022 r. firma PrintFactory otworzyła biuro w Atlancie w stanie Georgia, aby wzmocnić swoją globalną sieć, a nominacja Kelly'ego jest pierwszym z kilku planowanych dodatków mających na celu zarządzanie przeważającą reakcją na rynku północnoamerykańskim.

Oprogramowanie PrintFactory jest dystrybuowane na całym świecie poprzez sieć dystrybutorów. Oferuje zwiększoną produktywność, niższe koszty atramentu bez utraty jakości druku, lepsze marże dzięki zmniejszeniu strat nośników i spójne odwzorowanie kolorów. Strategiczne partnerstwo firmy z producentami urządzeń pozycjonuje ją nie tylko na rynkach standardowych, ale także na skalę przemysłową.

Na podstawie informacji firmy PrintFactory

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności