Ranpak prezentuje Cut`it!™ EVO Multi-Lid na targach LogiMAT 2024Poprzedni artykuł 

Ranpak Holdings Corp. („Ranpak”) (NYSE: PACK), światowy lider w zakresie zrównoważonych ekologicznie rozwiązań w zakresie opakowań papierowych dla e-commerce i przemysłowych łańcuchów dostaw, ogłosił dzisiaj opracowanie Cut'it!™ EVO Multi-Lid, rozwiązania, które umożliwia nakładanie maksymalnie czterech różnych wieczek za pomocą jednej maszyny Cut'it!™ EVO, radykalnie poprawiając satysfakcję klienta i zarządzając wymaganiami dotyczącymi wieczek wielu marek za pośrednictwem jednej linii pakującej.

Ranpak poinformował, że zaprezentuje swoje zautomatyzowane rozwiązania w zakresie pakowania na końcu linii (EOL) na targach LogiMAT 2024, które odbędą się w dniach 19–21 marca w Centrum Targowym w Stuttgarcie. Ranpak będzie wystawiał się w hali 5, na stoisku 5B67. Podczas pokazu Ranpak zaprezentuje swoje kompleksowe portfolio zautomatyzowanych rozwiązań, w tym maszynę pakującą Cut'it!™ EVO w linii produkcyjnej, wraz z dostępnymi materiałami i konsultacjami na temat funkcji rozwiązania Cut'it!™ EVO Multi-Lid . Rozwiązania te maksymalizują efektywność pakowania dla klientów, umożliwiając im osiągnięcie celów związanych ze zgodnością z unijną dyrektywą opakowaniową, osiągając wymagany do 2030 roku cel 40% pustej przestrzeni.

Rozwiązanie Cut'it!™ EVO firmy Ranpak automatycznie skraca kartony, aby dopasować je do ich najwyższego punktu napełnienia, a następnie bezpiecznie przykleja wieczko na miejscu. Cut'it!™ EVO zapewnia niezrównany zwrot z inwestycji, umożliwiając oszczędność pracy, optymalizację przepływu EOL, ulepszone doświadczenie rozpakowywania, redukcję kosztów wysyłki, mniejsze zużycie materiałów i ulepszone zarządzanie zapasami. Ogólnie rzecz biorąc, pomaga przedsiębiorstwom zajmującym się pakowaniem w obniżeniu kosztów oraz poprawie wydajności i zrównoważonego rozwoju.

Obecnie rozwój handlu elektronicznego napędza bardziej złożone operacje magazynowe, w tym zarządzanie wieloma wymaganiami dotyczącymi marki. Elastyczny branding pudełek stał się dla firm sprawą najwyższej wagi, umożliwiającą powiązanie sprzedaży bezpośredniej z działaniami B2B lub zapewnianie realizacji zamówień różnych marek w jednym obiekcie. W odpowiedzi na te trendy, Cut'it!™ EVO Multi-Lid firmy Ranpak okazuje się przełomem. Dzięki maksymalnie czterem unikalnym markowym wieczkom dostępnym na jednej maszynie, zaspokaja zapotrzebowanie na elastyczne branding pudełek. To innowacyjne rozwiązanie pozwala pojedynczej linii pakującej efektywnie obsługiwać wielu klientów, optymalizując przestrzeń i zapewniając przyszłość biznesowi.

Co więcej, Cut'it!™ EVO Multi-Lid zwiększa przyjemność rozpakowywania dzięki łatwym do otwarcia pudełkom wyposażonym w odrywany pasek. Atrakcyjne wizualnie pudełka mają solidną konstrukcję i są odporne na próby manipulacji dzięki przyklejonym wieczkom, co minimalizuje uszkodzenia podczas transportu, co prowadzi do mniejszej liczby zwrotów.

„Z niecierpliwością czekamy na gości odwiedzających naszą wystawę na targach LogiMAT” – powiedział Bryan Boatner, globalny dyrektor zarządzający ds. automatyki w firmie Ranpak. „Wraz ze zmianą dynamiki rynku ewolucja Cut'it!™ EVO Multi-Lid stoi na czele, definiując na nowo przyszłość opakowań i oferując niezrównany zwrot z inwestycji, który wykracza daleko poza oszczędność pracy. Naprawdę oferuje klientom możliwość transformacji operacji w łańcuchu dostaw na końcu linii”.

Ranpak zaprasza również na prezentację informacyjną podczas LogiMAT Exhibitor Insights we wtorek, 19 marca o godzinie 10:30. Saar Davidi, dyrektor ds. rozwiązań automatyzacyjnych w firmie Ranpak, omówi, w jaki sposób zautomatyzowane rozwiązania EOL mogą zapewnić niezrównany, wielowymiarowy zwrot z inwestycji, przy jednoczesnym właściwym doborze opakowań zgodnie z nadchodzącymi przepisami UE.

Na podstawie informacji firmy Ranpak

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności