Nowe perspektywy – PREMIERY w technologii DTF! API.PL na targach Promo Show 2024Poprzedni artykuł 

API.PL zaprasza na swoje stoiska B2 i B3 podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku -Promo Show 2024, które odbędą się w dniach 14-15 lutego 2024 r. oraz na stoisko B1 naszego Partnera, firmy EPSON.

Co może zainteresować firmy na targach?

Na tegorocznym Promo Show 2024 API.PL prezentuje trzy NOWOŚCI - urządzenia związane z technologią DTF. To premierowe pokazy z zakresu druku transferów DTF na tekstylia, druku DTF UV oraz rozwiązań do cięcia DTF. Podczas prezentacji przedstawimy pełen proces produkcji transferów DTF.

W ramach uczestnictwa w targach API.PL, wspólnie z organizatorem PROMO SHOW 2024, przygotowało również prezentacje w ramach AKADEMII TECHNOLOGII ZDOBIENIA, które odbędą się o godzinach 10.45, 12.15 i 13.45 na stoisku B3. Zapraszamy na prelekcje dot. różnych technologii druku i znakowania, zarówno tekstyliów, jak i różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Zespół API.PL z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i doradzi w wyborze odpowiedniej technologii do określonych potrzeb w rozwoju produkcji.

Ponadto, zachęcamy do odwiedzenia stoiska B1 firmy EPSON, gdzie z naszymi doradcami będzie można porozmawiać o rozwoju biznesu w oparciu o urządzenia tej marki – zarówno nowości, jak i sprawdzone rozwiązania do druku na tekstyliach, do druku wielkoformatowego LPF, pigmentowego czy też druku etykiet.

PROMO SHOW 2024 – 14-15 lutego 2024 r. WARSAW EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

API.PL serdecznie zaprasza do inspirujących spotkań i rozmów o rozwoju biznesu.

Odbierz identyfikator

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności