Bryan Boatnera z firmy Ranpak laureatem nagrody Pros to Know Award 2024Poprzedni artykuł 

Bryan Boatnera
Bryan Boatnera

Ranpak Holdings Corp. („Ranpak”) (NYSE: PACK), światowy lider w zakresie zrównoważonych środowiskowo rozwiązań w zakresie opakowań papierowych dla e-commerce i przemysłowych łańcuchów dostaw, ogłosił, że Supply & Demand Chain Executive, jedyna publikację obejmującą cały globalny łańcuch dostaw, uznała Bryana Boatnera, dyrektora zarządzającego ds. automatyki, za jednego ze zwycięzców tegorocznej nagrody Pros to Know.

Boatner, który dołączył do Ranpak w 2023 roku, ma szerokie doświadczenie w automatyzacji fabryk, skanowaniu kodów kreskowych, automatyzacji magazynów, wizji maszynowej i integracji robotyki. Jako dyrektor zarządzający ds. automatyzacji przyspiesza rozwój możliwości i misji firmy w zakresie automatyzacji pakowania, w miarę jak Ranpak poszerza swoje portfolio modułowych, innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie automatyzacji pakowania, zapewniając głęboki wgląd zarówno w technologię, jak i elementy biznesowe łańcucha dostaw nowej generacji.

„Ostatni rok był dla Ranpak doniosły, ponieważ w dalszym ciągu wprowadzamy innowacje w naszym szerszym portfolio rozwiązań z zakresu automatyki, co zapewni nam dalsze sukcesy w roku 2024 i latach kolejnych” – powiedział Bryan Boatner. „To zaszczyt znaleźć się na liście liderów Supply & Demand Chain Executive, którzy zmieniają szybko zmieniający się krajobraz łańcucha dostaw. Jestem podekscytowany ogromnym postępem, jaki czynimy, aby pomóc klientom osiągnąć niższy całkowity koszt posiadania, mniejszy wpływ na środowisko oraz lepszą jakość i wydajność”.

Pros to Know wyróżnia wybitnych menedżerów, których osiągnięcia stanowią plan działania dla innych liderów w zakresie wykorzystania łańcucha dostaw w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej. To wyróżnienie dotyczy nagrody za całokształt twórczości, honorującej liderów firm, którzy wnieśli wybitny wkład w przestrzeń łańcucha dostaw.

„Wielu współczesnych profesjonalistów zajmujących się łańcuchami dostaw to więcej niż tylko liderzy w swojej branży; to innowatorzy, decydenci, pionierzy zmian i wzrostu. Spędzili ostatni rok (i więcej) na tworzeniu bezpieczniejszych i bardziej wydajnych łańcuchów dostaw” mówi Marina Mayer, redaktor naczelna Food Logistics and Supply & Demand Chain Executive. „W tym roku podzieliliśmy nagrodę na cztery odrębne kategorie: Najlepsze Gwiazdy Magazynowania; Najlepsze gwiazdy zakupów; Wschodzące gwiazdy; i osiągnięcie życiowe. Zwycięzcy w dalszym ciągu dokładają wszelkich starań, aby pokonywać wyzwania, usprawniać zarządzanie łańcuchem dostaw i sprawiać, że niemożliwe staje się możliwe”.

Laureaci tegorocznej nagrody zostaną przedstawieni w marcowym wydaniu Supply & Demand Chain Executive Wydanie 2024, które będzie dystrybuowane na targach MODEX 2024 oraz na stronie www.SDCExec.com

Na podstawie informacji firmy Ranpak

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności