HP wykorzystuje kolorowy druk wysokiej jakości, by wspierać małe firmyPoprzedni artykuł 

Podczas HP Amplify Parter Conference 2024 firma HP Inc. (NYSE: HPQ) zaprezentowała nową serię HP Color LaserJet 3000, która dołącza do światowej klasy oferty drukarek biurowych. Zaprojektowana z myślą o klientach, którzy wymagają wysokiej wydajności od urządzeń niewielkich rozmiarów, nowa seria Color LaserJet 3000 jest zasilana energooszczędną technologią tonera TerraJet. Zapewnia on wyraźne kolory i większą prędkość drukowania, istotną dla rozwijających się firm.

Drukowanie pozostaje kluczowym obszarem dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Aż 80% z nich preferuje pracę z materiałami cyfrowymi i drukowanymi. A to oznacza, że jakość druku ma wysokie znaczenie w kontekście usprawniania realizacji zadań zawodowych. Co ważniejsze, kolorowe wydruki inspirują zespoły w procesie tworzenia, stanowią punkt wyjścia do ciekawych dyskusji i przyciągają uwagę obecnych oraz potencjalnych konsumentów.

„W erze pracy hybrydowej, gdy firmy na nowo projektują swoje miejsca pracy, rośnie zapotrzebowanie na wysokowydajne rozwiązania w małych i elastycznych biurach” – mówi Tuan Tran, President of Imaging, Printing and Solutions w HP. „Dzięki naszej nowej serii Color LaserJet Pro 3000, wyposażonej w innowacyjną technologię TerraJet, zapewniamy wyjątkową jakość kolorów, szybkość działania dostosowaną do potrzeb profesjonalistów, żywe kolory i efektywność energetyczną. Wszystko to jest dostarczane w kompaktowej obudowie. Optymalizując zarządzanie drukarkami, umożliwiamy małym i średnim firmom zaoszczędzenie pieniędzy, czasu i wysiłku. Nie chodzi tylko o wysoką jakość wydruków, ale również odpowiednią ochronę informacji poufnych i skuteczną adaptację urządzeń do środowisk zawodowych nastawionych na współpracę i rozwój”.

Nowa seria HP Color LaserJet Pro 3000 zapewnia małym firmom:

  • Zwiększoną niezawodność działania z Wi-Fi® 2, które w przypadku utraty połączenia automatycznie łączy się ponownie z siecią, aby cały czas być online
  • Szybkość: dzięki funkcji duplex to jedna z najszybszych dwustronnych drukarek w swojej klasie urządzeń, zapewniająca sprawne tempo wydruku pierwszej strony
  • Wiodącą w branży jakość i bezpieczeństwo na profesjonalnym poziomie
  • Bardzo małą powierzchnię zajmowaną przez urządzenie tej klasy

Technologia tonera nowej generacji HP Terrajet, działa na podstawie unikalnej formuły, która oferuje bogatsze i ostrzejsze kolory. Technologia Terrajet zapewni klientom nowej serii Color LaserJet Pro 3000 o 11% żywsze kolory i o 18% szybsze tempo drukowania. Oprócz tego, TerraJet umożliwia również redukcję zużycia energii o 27% i zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych w kasetach z tonerem o 28%, dzięki czemu wspiera firmy w osiąganiu celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Nowa seria HP Color LaserJet Pro 3000 jest częścią szerszej oferty urządzeń A3 i A4, która została całkowicie odnowiona z myślą o biurach hybrydowych i oferuje spójne rozwiązania dla małych firm oraz klientów korporacyjnych. Firma HP została niedawno wyróżniona za swoją wiodącą pozycję w branży nagrodą A4 Line of the Year przyznawaną przez Keypoint Intelligence. Wyróżnienie to, przyznawane raz w roku, nagradza najlepszą linię sprzętową w oparciu o rygorystyczne testy laboratoryjne i dogłębne badania rynku. Urządzenia są oceniane pod kątem niezawodności, wartości, użyteczności, jakości obrazu i szybkości działania.

„Wiem, jak ważna jest spójność na poziomie wydajności, interfejsu użytkownika i oferowanego wsparcia dla poszczególnych rozwiązań przy wdrażaniu szerokiej gamy produktów – od tańszych drukarek biurkowych po stojące urządzenia wielofunkcyjne” – komentuje Aurelio Maruggi, division president, Office Print Solutions w HP. „Nasze portfolio, obsługiwane przez wiodące rozwiązania technologiczne, zdobywa uznanie klientów i nagrody, ponieważ pomaga im osiągać ich cele w zakresie drukowania”.

Oprócz uspójnienia możliwości drukowania w całym portfolio, podczas Amplify Partner Conference, HP Workforce Solutions zaprezentowało nowe rozwiązania i usprawnienia istniejących, dzięki czemu w całym ekosystemie drukowania dostępnych będzie więcej innowacji.

Dostępność

Szacuje się, że nowa seria HP Color LaserJet Pro 3000 będzie dostępna od maja 2024 roku. Informacje na temat dostępności w poszczególnych krajach, cen i miejsc sprzedaży detalicznej różnią się w zależności od regionu.

Na podstawie informacji frimy HP

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności