Drukarki BR wkraczają w nową erę wydajności produkcji dzięki HP PrintOS Site Flow i VuePoprzedni artykuł 

BR Printers, dostawca usług poligraficznych i marketingowych, z radością ogłasza przełomowy postęp w portfolio technologii firmy. Kompleksowy wewnętrzny system zarządzania zamówieniami i przepływem pracy o nazwie Vue jest świadectwem zaangażowania firmy w innowacje. Wizjonerami odpowiedzialnymi za stworzenie Vue są Adam Rothenberger, wiceprezes ds. technologii i Shane Jones, dyrektor ds. inżynierii danych. „Vue stanowi kręgosłup naszej działalności, zapewniając skrupulatny nadzór nad całym cyklem produkcyjnym” – stwierdza Adam Rothenberger.

Sztuczna inteligencja (AI) i postęp technologiczny w automatyzacji zmieniają branże, a sektor poligraficzny i opakowaniowy nie są wyjątkiem. W przypadku drukarek BR Vue bezproblemowo integruje się z HP PrintOS Site Flow, co stanowi dla firmy znaczący postęp technologiczny, dzięki możliwości zapewniania aktualizacji statusu każdego zadania drukowania w czasie rzeczywistym. Ciągłe innowacje mają kluczowe znaczenie dla urzeczywistnienia transformacji analogowo-cyfrowej i umożliwiają większej liczbie drukarzy i konwerterów czerpanie korzyści z transformacji cyfrowej. Aplikacje takie jak HP PrintOS Site Flow usprawniają i optymalizują działanie drukarek BR, czyniąc je bardziej wydajnymi i reagującymi na potrzeby klientów - płynnie zarządzając całymi przepływami pracy, od przesłania zadania po dostawę. Shane Jones powiedział: „Bezproblemowa integracja z HP PrintOS Site Flow symbolizuje ogromny krok w naszej podróży do cyfrowej transformacji, wprowadzając firmę w nową erę wydajności produkcji, redefiniując krajobraz naszego przepływu pracy”.

W przypadku zamówień pochodzących spoza HP PrintOS Site Flow oprogramowanie Vue S2 Print Management umożliwia operatorom wysyłanie zamówień na dowolne urządzenie, dynamicznie narzucając je na bieżąco z centralnej lokalizacji. Adam Rothenberger powiedział: „Jednym kliknięciem Vue inteligentnie wykorzystuje atrybuty SKU i metadane, aby wybrać najodpowiedniejszy układ, aby zapewnić kompleksowe wykorzystanie i zminimalizować marnowanie zapasów w przypadku każdego pojedynczego urządzenia”.

Automatyzacja jest nieocenionym atutem w branży poligraficznej. Jak zauważył Bob Raus, menedżer kategorii w HP Indigo na Amerykę, „W HP wierzymy, że integracja jest podstawą automatyzacji. Dzięki kilkunastu swobodnie dostępnym interfejsom API i pakietom SDK HP dysponuje największym w branży portfolio otwartych i obsługiwanych narzędzi integracyjnych Już dziś. Połączenie rozwiązań HP PrintOS Site Flow i Vue zapewnia wyjątkowy poziom produkcji, wyróżnik konkurencyjny i zapewnia wymierną przewagę biznesową drukarniom BR”.

Połączenie Vue i HP PrintOS Site Flow opiera się na fundamencie wewnętrznego systemu zarządzania zamówieniami firmy BR Printer, zapewniając silniejszy, niezrównany przepływ pracy w produkcji. Wkraczając w nową erę innowacji, firma nadal stara się zapewniać doskonałość i z pasją zapewnia najwyższe standardy jakości i wydajności w przypadku każdego zadania i każdego klienta. W rzeczywistości, jak dodał Adam Grodzki, specjalista HP PageWide ds. drukarek BR: „Jestem bardzo podekscytowany faktem, że wszyscy klienci BR Printers będą bezpośrednio korzystać z tej przełomowej technologii. Zapotrzebowanie rynku na zlecenia niskonakładowe stale rośnie. dzięki strategicznej flocie cyfrowych maszyn atramentowych HP PageWide firma BR Printers wprowadza kolejny poziom wysokiej jakości druku cyfrowego w branży wydawniczej w całych Stanach Zjednoczonych”. Niezależnie od tego, czy jest to robotyka, oprogramowanie czy sztuczna inteligencja, automatyzacja odgrywa zasadniczą rolę w umożliwianiu dzisiejszym firmom produktywności, niezawodności, wydajności i rentowności podczas poruszania się po wysoce konkurencyjnym rynku. Współpraca pomiędzy BR Printers i HP to kolejny krok naprzód w krajobrazie automatyzacji, zapewniający jeszcze wyższy poziom precyzji i wydajności.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności