Nowości BAF na targach DrupaPoprzedni artykuł 

Jak informuje firma BAF, europejski producent rozwiązań z segmentu obracarek stosu, podnośników oraz automatycznych systemów do kaszerowania, przygotowuje na targi Drupa premierę nowych rozwiązania dla swoich produktów.

Seria zmotoryzowanych obracarek stosu Cubic 125 TS zostanie wzbogacona - w standardowej konfiguracji - o nowy automatyczny system wielkości siły nadmuchu z jednoczesnym automatycznym pomiarem szerokości stosu i dostosowaniem obszaru nadmuchu do szerokości palety. Nowy Unowocześniony system ruchu dysz napowietrzających pozwoli na zwiększenie wysokości obracanego stosu do 2000 mm w standardowej wersji maszyny. .

Seria automatycznych obracarek stosu Cubic 125 TA wyposażona została w trzy opcje pozycjonowania stosu po napowietrzeniu ze względu na długość palety i wysokość stosu. Właśnie to innowacyjne rozwiązanie zostanie zaprezentowane na stoisku firmy BAF podczas targów Dupa.

Po ubiegłorocznej premierze automatycznego systemu kaszerowania LamWorks 165Pro, producent zapowiedział wprowadzenie nowego produktu, jakim jest system LamWorks 110Pro.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy BAF podczas targów Drupa. Znajdziecie ich na stoisku numer F61 w hali nr. 6

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności