ACTEGA prosi o „Spotkanie się z nami tam, gdzie nas potrzebujesz” na targach Drupa 2024Poprzedni artykuł 

ACTEGA, producent specjalistycznych powłok, atramentów, klejów i mas uszczelniających dla branży poligraficznej i opakowaniowej, ogłosiła swój udział w targach drupa (28 maja - 7 czerwca 2024, Dusseldorf, Niemcy). Eksperci ACTEGA będą pracować w różnych punktach styku na całej wystawie, aby zaprezentować szeroką gamę produktów i rozwiązań technologicznych firmy opracowanych dla drukarzy i przetwórców poszukujących bardziej zrównoważonych rozwiązań i opcji zdobienia o wysokiej wartości.

Przedstawiciele ACTEGA będą obecni na licznych stoiskach firm partnerskich oraz na Forum Opakowań Touchpoint, prezentując zalety najnowszych powłok barierowych, wysokiej jakości rozwiązań wykończeniowych, powłok do druku cyfrowego i pionierskiej technologii uważnej metalizacji ECOLEAF.

Jan Franz Allerkamp, dyrektor działu papieru i tektury w ACTEGA, powiedział: „Na targach drupa 2024 zespół ACTEGA będzie dokładnie tam, gdzie jest potrzebny – strategicznie rozmieszczony w różnych punktach kontaktu, niemal w każdym zakątku targów. Nasi eksperci zapewnią odwiedzającym wszystkie najnowsze informacje na temat naszych kompleksowych linii produktów, zapewniając dostęp do naszej wiedzy branżowej, a także wiedzy technicznej i regulacyjnej przez całe wydarzenie.

ACTEGA wprowadzi swoje zrównoważone rozwiązania i efekty o wysokiej wartości do niemal każdego zakątka targów drupa

Odwiedzający targi Drupa mogą zapoznać się z ofertą wodnych powłok barierowych ACTEGA, zaprojektowanych tak, aby spełniać rygorystyczne wymagania branży opakowaniowej, bez uszczerbku dla jakości i wydajności. Starannie zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju oraz w celu ochrony przed substancjami wewnętrznymi i zewnętrznymi, takimi jak tłuszcz, woda, para i inne, powłoki barierowe ACTEGA zapewniają, że opakowanie zachowuje integralność strukturalną i estetykę przez cały cykl życia. Powłoki barierowe ACTEGA znajdują zastosowanie w różnych zastosowaniach, w tym w tacach do pieczenia i żywności, pudełkach na mydło i opakowaniach fast foodów. Dzięki dostosowanemu podejściu do obsługi klienta i wsparcia ACTEGA zademonstruje wszechstronność swoich powłok barierowych, oferując wgląd w to, co jest możliwe dla drukarzy, producentów opakowań i przetwórców papieru, którzy szukają sposobu na zwiększenie trwałości swoich produktów.

Markus Locher, globalny menedżer ds. barier i zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań papierowych i tekturowych w ACTEGA, skomentował: „Jesteśmy podekscytowani możliwością zademonstrowania zaawansowanych możliwości naszych powłok barierowych ACTGreen ® na targach Drupa, zaprojektowanych w celu zapewnienia wyjątkowej ochrony szerokiej gamy materiałów opakowaniowych. Odpowiadając na dzisiejsze trendy konsumenckie, nasze powłoki barierowe traktują priorytetowo zrównoważony rozwój. Wybór idealnej powłoki barierowej może być wyzwaniem, ale nasz zespół będzie gotowy pomóc odwiedzającym w przypadku jakichkolwiek pytań. Niezależnie od tego, czy chodzi o pakowanie żywności, czy o inne zastosowania, posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pomagają naszym klientom znaleźć idealne rozwiązanie.

ACTEGA zaprezentuje także swoje wysokiej jakości portfolio produktów wykończeniowych, obiecując przyciągnąć uczestników szeroką gamą różnych ofert. Wśród zaprezentowanych inspirujących próbek znajdą się przykłady oszałamiających efektów, jakie można uzyskać dzięki powłokom UV, efektom metalicznym, aplikacjom kroplowym i rozwiązaniom dotykowym.

ACTEGA zaprezentuje także swoje powłoki nadające się do zastosowań w druku cyfrowym podczas demonstracji na żywo na stoisku swojego partnera.

ACTEGA podejmie etap pakowania w punkcie dotykowym, aby stawić czoła najnowszym wyzwaniom związanym ze zrównoważonym rozwojem

ACTEGA weźmie udział w innowacyjnej platformie drupa Touchpoint Packaging, na której główni interesariusze z branży spotykają się, aby wziąć udział w wnikliwych dyskusjach na temat przyszłości opakowań. Sesje ACTEGA poświęcone będą ECOLEAF – przełomowej, zrównoważonej technologii metalizacji etykiet i opakowań. Paolo Grasso, dyrektor sprzedaży w ACTEGA dla ECOLEAF, podzieli się spostrzeżeniami na temat tej technologii w czwartek, 30 maja o godzinie 11:00 CET, koncentrując się na potencjale tej technologii w zakresie zmniejszenia śladu węglowego procesu metalizacji o ponad 50% w porównaniu do tradycyjne metody. Ustanawiając nowy standard zrównoważonego rozwoju w zakresie metalizowanych zdobień, który nie powoduje kompromisów w zakresie jakości, marki kosmetyków i środków higieny osobistej, a także wiele innych, są już podekscytowane potencjałem tego nowego rozwiązania.

Dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w ACTEGA, Dennis Siepmann, będzie również przemawiał na temat „W stronę bardziej zrównoważonej przyszłości”. Siepmann poruszy pilną potrzebę zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu dostaw opakowań oraz wkład ACTEGA w bardziej ekologiczną przyszłość w środę, 29 maja o godz . 11:45 czasu środkowoeuropejskiego.

„ Dla nas zrównoważony rozwój jest kluczowym czynnikiem napędzającym innowacje i rozwój nowych produktów. Koncentrujemy się na opracowywaniu rozwiązań i produktów opartych na zrównoważonym rozwoju, ukierunkowanych na dalsze etapy łańcucha wartości, dzięki którym świat może stać się bardziej niebieski . Nasz zespół nie może się doczekać powitania gości naszych różnych punktach kontaktowych w całym programie i zapraszając ich do odkrycia, w jaki sposób możemy pomóc im osiągnąć swoje cele. Jesteśmy pewni, że nasze demonstracje, szereg wysokiej jakości próbek o dużym wpływie i wykłady eksperckie zapewnią uczestnikom cennych spostrzeżeń drupie” – podsumował Jan Franz Allerkamp.

Więcej informacji na temat obecności ACTEGA na targach Drupa i jej szerokiej gamie produktów można znaleźć na stronie www.actega.com.

Na podstawie informacji firmy ACTEGA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności