EyeC prezentuje innowacyjne rozwiązania na targach drupa 2024Poprzedni artykuł 

EyeC GmbH, globalny dostawca systemów zautomatyzowanej weryfikacji dzieł sztuki i kontroli obrazów drukowanych, będzie wystawiał się na targach drupa 2024 w Düsseldorfie w dniach od 28 maja do 7 czerwca 2024 r. Na stoisku 3A101 odwiedzający będą mogli możliwość poznania na żywo innowacyjnych i w pełni zautomatyzowanych systemów EyeC oraz omówienia najnowszych rozwiązań i usług z zespołem ekspertów. EyeC zaprezentuje także zrównoważone rozwiązania dla branży na stoisku VDMA „Touchpoint Sustainability”.

Po ośmioletniej przerwie drupa, wiodące na świecie targi technologii druku, wreszcie ponownie otwierają swoje podwoje w Düsseldorfie w dniach 28 maja–7 czerwca 2024 r. Pod hasłem targów „tworzymy przyszłość” EyeC zaprezentuje różnorodność unikalnego portfolio produktów i usług w zakresie zautomatyzowanej kontroli jakości w całym procesie projektowania i druku w hali 3, stoisko A101. Ponadto wprowadzone zostaną ekscytujące innowacje technologiczne i ulepszenia systemów.

Wśród najważniejszych atrakcji na stoisku EyeC znajdą się demonstracje na żywo EyeC ProofRunner Carton HighLight. System kontroli inline został opracowany specjalnie do 100% kontroli kartonów składanych w segmencie premium i będzie prezentowany na maszynie do klejenia kartonów składanych od partnera Kohmann. System szybko i rzetelnie sprawdza jakość skomplikowanych wykończeń takich jak hot-stamping, hologramy, czy ślepe tłoczenie. Kolejną atrakcją stoiska targowego w zakresie inspekcji inline będzie prezentacja EyeC ProofRunner Web. Zainstalowany na przewijarce „Bobcat S” francuskiego dostawcy maszyn DCM, nowoczesny system kontroli inline gwarantuje superszybką i precyzyjną 100% kontrolę druku etykiet i opakowań giętkich o szerokości wstęgi do 1700 mm. Po raz pierwszy zostaną zademonstrowane zupełnie nowe opcje dla całej linii EyeC ProofRunner, dając wgląd w siłę klasyfikacji defektów w oparciu o sztuczną inteligencję. Ponadto zostanie pokazana linia EyeC Proofiler DT oparta na skanerze z formatami skanowania do 4 x 3 stopy, a także demonstracje oprogramowania do korekty grafiki EyeC Proofiler Graphic. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia automatyczne porównywanie plików gotowych do druku lub plików typu „krok i powtórz” z zatwierdzoną grafiką.

EyeC zaprezentuje także dalsze rozwiązania, które odzwierciedlają zorientowane na przyszłość, zrównoważone i pionierskie podejście firmy z Hamburga na stoisku targowym „Touchpoint Sustainability”. Forum drupa, któremu przewodniczy stowarzyszenie VDMA Printing and Paper Technology Association, skupi się na zrównoważonym rozwoju w branży poligraficznej. Dalsze informacje na temat systemów EyeC i wariantów integracji można uzyskać również na terenach wystawowych firm Kama, Koenig & Bauer i innych partnerów.

„Dzięki naszym innowacyjnym systemom w całym łańcuchu wartości wyznaczamy nowe standardy zrównoważonego rozwoju w branży poligraficznej. Nasza obecność na targach drupa i na stoisku VDMA „Touchpoint Sustainability” oferuje nam wyjątkową platformę do wzięcia udziału w tej ważnej dyskusji i zaprezentowania nasze pionierskie rozwiązania dla wyspecjalizowanych odbiorców” – mówi Markus Fietkau, dyrektor sprzedaży w EyeC.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności