Kornit Digital odkrywa nowe możliwości na targach druku cyfrowego FESPA 2024Poprzedni artykuł 

Kornit Digital LTD. (NASDAQ: KRNT) („Kornit lub „Firma”) ogłosiła, że w ramach swojej nowej prezentacji na targach FESPA Global Print Expo 2024 zaprezentuje nowe możliwości markom i sprzedawcom detalicznym, niestandardowej odzieży sportowej, artykułów wyposażenia wnętrz i niestandardowych projektantów. ulepszonych rozwiązań, marki i sprzedawcy detaliczni mogą czerpać korzyści z oferty Kornit nowej generacji przeznaczonej bezpośrednio do odzieży, Atlas MAX PLUS – zaprojektowanej specjalnie w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości, niezawodności i intensywności kolorów w całej ich działalności.

Uczestnicy mogą dodatkowo rzucić okiem na przełomowe rozwiązanie firmy Kornit do bezpośredniego przesyłania na folię, MAX Transfer, umożliwiające zarówno markom, jak i sprzedawcom detalicznym poszerzenie oferty zastosowań dzięki wyjątkowemu wyczuciu dłoni, zwiększonej trwałości i wszechstronności umieszczania.

„Kornit ma udokumentowaną historię innowacji i przesuwania granic. W FESPA z dumą wzmacniamy tę pozycję lidera dzięki naszym najnowszym rozwiązaniom, zapewniając klientom kreatywność, elastyczność i produktywność, których oni i branża potrzebują, aby sprostać kluczowym wyzwaniom związanym z szybkością wprowadzenia produktu na rynek, redukcją zapasów i zrównoważonym rozwojem” – powiedział Ronen Samuel, dyrektor naczelny Dyrektor wykonawczy w Kornit Digital.

Podczas wydarzenia towarzyszącego targom Sportswear Pro 2024 FESPA zaprezentowany zostanie produkt Kornit Atlas MAX POLY w połączeniu z Orion Smart Curing. Rozwiązanie, skierowane do segmentu odzieży sportowej, przekształca profesjonalną i rekreacyjną odzież sportową, drużynową i licencjonowany sprzęt w żywe kreacje na odzieży poliestrowej i mieszanej. Projektanci, producenci i twórcy wystroju wnętrz mogą zapoznać się z Kornit Presto MAX, który oferuje pierwszy w branży olśniewający biały nadruk na kolorowych tkaninach. Nowy atrament NeoPigment™ Vivido pozwala uzyskać ciemniejszą, głębszą czerń i głębsze kolory, ustanawiając nowe standardy dzięki procesowi opartemu na pigmentach.

Drukarze sitowiowi mogą obejrzeć wirtualne demonstracje Kornit Apollo, który zapewnia bezprecedensową skalowalną produkcję na żądanie, jednocześnie poznając nasze innowacyjne warunki handlowe, mające na celu zmniejszenie barier wejścia.

Rewolucja w druku cyfrowym: Kornit MAX PLUS i Kornit MAX Transfer

Kornit MAX PLUS to kompleksowy system do zdobionej odzieży – teraz obejmujący inteligentne utwardzanie, elastyczny rozmiar palet, automatyczną kalibrację i niezrównaną konsystencję kolorów. System przenosi sprawdzoną platformę Atlas MAX na wyższy poziom z wydajnością do 150 sztuk odzieży na godzinę. Zintegrowane rozwiązanie jeszcze bardziej zwiększa inteligentną produkcję w zakresie elastyczności, spójności i jakości produkcji.

W branży domagającej się innowacji i wszechstronności, Kornit z dumą ogłasza demonstrację technologii Kornit MAX Transfer – przełomowego ulepszenia cenionej kolekcji Atlas MAX PLUS. Stanowi to znaczący kamień milowy, ponieważ rozwiązanie to staje się jednym z pierwszych w branży rozwiązań przemysłowych dostosowanych do druku bezpośredniego na folii. To przełomowy krok naprzód dla rynku w fazie przejściowej. Rozwiązanie może generować setki wycisków na godzinę bez bałaganu związanego z proszkami. Zaprojektowana dla tych, którzy wymagają tego, co najlepsze, oferta zapewnia niezrównane wyczucie dłoni, jakość druku i trwałość, przy jednoczesnym przestrzeganiu zaangażowania Kornit w zrównoważony rozwój.

Dopełnieniem tych rozwiązań jest wprowadzenie nowej generacji oprogramowania Raster Image Processing (K-RIP) firmy Kornit. Rozwiązanie zostało specjalnie zaprojektowane, aby pomóc markom i producentom w łatwym spełnieniu wymagań klientów w zakresie dokładności i dopasowania kolorów.

Dołącz do Kornit Digital na FESPA Global Print Expo 2024

Kornit zaprezentuje swoje najnowsze portfolio rozwiązań opartych na zrównoważonej cyfrowej produkcji tekstyliów na targach FESPA Global Print Expo 2024. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19–22 marca w Amsterdamie w Holandii na stoisku Kornit Digital w hali 12, na stoisku A10.

Przedstawiciele prasy zapraszani są na konferencję prasową, która odbędzie się podczas targów FESPA Global Print Expo 2024 w dniu 19 marca o godzinie 17:00 w Holland Lounge – wejście C.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności