Kornit zademonstruje niezrównaną moc jednoetapowego cyfrowego drukowania tkanin na targach Texprocess 2024Poprzedni artykuł 

Kornit Digital LTD. (NASDAQ: KRNT) („Kornit” lub „Spółka”), światowy lider na rynku zrównoważonych, cyfrowych technologii produkcji odzieży i tekstyliów na żądanie, ogłosiła dzisiaj, że firma przygotowuje grunt pod bezprecedensową prezentację swoich tętniących życiem cyfrowych tkanin i zintegrowane portfolio przepływu pracy na targach Texprocess 2024. Wystawa Kornit w Messe Frankfurt – odbywająca się w dniach 23–26 kwietnia – pozwala uczestnikom doświadczyć niezrównanej mocy cyfrowych tekstyliów, umożliwiając firmom dynamiczny i zrównoważony rozwój, reagowanie na stale zmieniające się wymagania klientów i nowo cyfrowy łańcuch dostaw. Nie przegap okazji odwiedzenia Kornit Digital w hali 8, stoisko A32.

Kornit Digital będzie oferować wgląd w kompleksowy ekosystem produkcji tkanin – pozwalający na produkcję dowolnej tkaniny i dowolnego projektu w dowolnym celu. Centralnym elementem jest Kornit Presto MAX, który szybko zmienia cyfrowy świat druku na tkaninach z możliwością drukowania na dowolnym rodzaju tkaniny – od bawełny i poliestru po dżins i skórę. To jednoetapowe rozwiązanie wyznacza nowe standardy zarówno w projektowaniu, jak i produkcji tekstyliów, tkanin, dekoracji wnętrz i nie tylko. Udowodniono, że Presto MAX, zbudowany w oparciu o obietnicę zrównoważonego rozwoju, radykalnie zmniejsza zarówno zużycie wody, jak i ilość odpadów, zapewniając firmom rozwój na rynku świadomym ekologicznie. Jest to pierwszy na świecie system umożliwiający drukowanie białym tuszem na kolorowych tkaninach obok neonów, co pozwala rozszerzyć gamę kolorów nawet o 30 procent. Nowe tusze Kornit Vivido oferują teraz dodatkowo najbogatsze w branży, ciemnoczarne pigmenty.

Dodatkowo prezentowana jest KornitX Global Fulfillment Network, rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane w celu optymalizacji wydajności operacyjnej, eliminowania wąskich gardeł w łańcuchu dostaw i zapewniania łatwości dostępności produktów spełniających wymagania klientów. Rozwiązanie łączy marki, sprzedawców detalicznych i platformy cyfrowe w sieć produkcyjną wysokiej jakości, zapewniając szybkie uzupełnianie zapasów i dostosowywanie się do trendów w przypadku produkcji bezpośrednio na tkaninę. Rewolucyjne monitorowanie i kontrola od pikseli do działek w pełni integruje kompleksowy przepływ pracy produkcyjnej, zapewniając płynną obsługę. Rozwiązanie oparte na przełomowej technologii MAX firmy Kornit umożliwia markom uwolnienie się od tradycyjnych ograniczeń i uwolnienie ich prawdziwego potencjału. Umożliwia im maksymalizację marży, zwiększanie rentowności i torowanie drogi dla zrównoważonej przyszłości w cyfrowej branży modowej i tekstylnej na żądanie.

Oprócz demonstracji technologii Kornit dodatkowo podkreśli, w jaki sposób technologia MAX służy jako tętniąca życiem platforma partnerska zapewniająca możliwości w całym łańcuchu drukowania i przetwarzania tkanin. Wyróżnieni kluczowi partnerzy to:

  • Colortex: Dostarczanie modnych, niestandardowych tekstyliów dla przemysłu obuwniczego.
  • ZwissTex: Oferuje wysokiej jakości, zrównoważone rozwiązania tekstylne dla sektora motoryzacyjnego i odzieżowego.
  • Print Logistic: Dostarczanie pełnego zakresu usług – od drukowania po ogólnoświatową wysyłkę dropshipping w celu płynnej integracji handlu elektronicznego.
  • CGS: Zwiększanie globalnej wydajności poprzez aplikacje biznesowe, uczenie się dla przedsiębiorstw i usługi outsourcingowe.
  • FastSwen: wykorzystanie technologii ruchomej wnęki (MCT) w celu poprawy obsługi tekstyliów i wydajności produkcji.
  • Premier Digital Textiles: Jesteśmy głównym dostawcą tekstyliów z rozległymi magazynami na terenie Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
  • Greentex: Dostarczanie wysoce zrównoważonych, innowacyjnych i konfigurowalnych tkanin do zaawansowanego drukowania na tekstyliach.

Aby doświadczyć niezrównanej mocy zrównoważonej produkcji tekstyliów na żądanie, nie przegap okazji odwiedzenia Kornit Digital na targach Texprocess 2024. Zobacz przyszłość produkcji cyfrowej w hali 8, stoisko A32.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności