Natasha Freyer dołącza do PrintFactory jako dyrektor sprzedaży na USAPoprzedni artykuł 

Natasha Freyer
Natasha Freyer

PrintFactory, wiodący dostawca oprogramowania i usług do druku wielkoformatowego, z dumą ogłasza mianowanie Natashy Freyer na stanowisko dyrektora sprzedaży w USA. Dzięki ponad 25-letniemu bezcennemu doświadczeniu w branży druku cyfrowego Natasha wnosi wyjątkową biegłość we współpracy ze sprzedawcami i producentami.

W swojej nowej roli Natasha wykorzysta swoje bogate doświadczenie, aby oferować niezrównane wskazówki i wsparcie, wspierając strategiczne sojusze, które napędzają trajektorię wzrostu PrintFactory w Ameryce Północnej. Dzięki głęboko zakorzenionemu zaangażowaniu w dążenie do doskonałości i udokumentowanemu doświadczeniu w dostarczaniu wyników, Natasha jest gotowa zwiększyć obecność PrintFactory na rynku i umożliwić swoim partnerom prosperowanie w stale zmieniającym się środowisku.

„Jesteśmy zachwyceni mogąc powitać Natashę Freyer w zespole PrintFactory” – powiedział Erik Strik, dyrektor generalny PrintFactory. „Jej rozległe doświadczenie i udokumentowane osiągnięcia w doskonaleniu obsługi klienta czynią ją cennym członkiem naszej rozwijającej się amerykańskiej organizacji. Wiemy, że Natasha odegra ważną rolę w zapewnieniu nam dalszego rozwoju naszej bazy w USA”.

Mianowanie Natashy Freyer na stanowisko dyrektora sprzedaży w USA podkreśla zaangażowanie PrintFactory w zapewnianie swoim klientom wyjątkowych usług i innowacyjnych rozwiązań.

Na podstawie informacji firmy PrintFactory

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności