PrintFactory dostarcza ulepszone rozwiązania programowe dla klientów Liyu PlatinumPoprzedni artykuł 

PrintFactory, wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań programowych dla branży poligraficznej, ma przyjemność ogłosić strategiczne partnerstwo z Liyu UK. Celem tej współpracy jest zapewnienie klientom najlepszego oprogramowania w połączeniu z wyjątkowymi drukarkami Liyu Platinum.

Liyu UK, ceniona jednostka założona przez doświadczonych inżynierów, kierowała się misją oferowania klientom wyższej jakości i usług w zakresie ich inwestycji.

„Liyu UK dąży do zapewnienia doskonałości na rynku druku wielkoformatowego. Nasza współpraca z PrintFactory pozwala nam na dalsze zwiększanie wartości, jaką zapewniamy naszym klientom” – powiedział Eddie Tucker, dyrektor zarządzający Liyu UK. „Wyjątkowe wsparcie posprzedażowe i pomoc techniczna PrintFactory zapewniają, że nasi klienci otrzymają najwyższą satysfakcję z zakupu naszych drukarek Liyu Platinum. Dotrzymujemy naszych obietnic i staramy się przekraczać oczekiwania”.

Partnerstwo pomiędzy PrintFactory i Liyu UK zapewnia bezproblemową integrację oprogramowania i sprzętu, odblokowując nowe możliwości i wydajność dla klientów z branży poligraficznej. Łącząc najnowocześniejszą technologię, wyjątkową obsługę klienta i rozległą wiedzę branżową, ta współpraca ma na celu podniesienie poziomu doświadczenia w zakresie druku wielkoformatowego dla klientów na całym świecie.

Na podstawie informacji firmy PrintFactory

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności