hubergroup prezentuje ekscytujący program na targach drupa Touchpoint Packaging 2024 w DüsseldorfiePoprzedni artykuł 

Pod hasłem „Wspólnie tworzymy przyszłość opakowań!” hubergroup Germany zaprasza na cztery ekscytujące wydarzenia i do odwiedzenia swoich trzech stoisk na targach drupa Touchpoint Packaging 2024. Wiodące na świecie targi technologii druku odbędą się w Düsseldorfie od 28 maja do 7 czerwca 2024 r. Cztery wystąpienia hubergroup na kongres będą dotyczyć najnowszych innowacji w zakresie opakowań do żywności, rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju i cyfrowej komunikacji kolorowej. Ponadto hubergroup zaprezentuje swoje innowacyjne portfolio produktów, skupiając się na farbach MGA do drukowania opakowań do żywności, a także wodnych rozwiązaniach w zakresie farb opakowaniowych HYDRO-X-Systems i serii farb opakowaniowych na bazie rozpuszczalników Gecko Bond Top.

„Nasza misja wykracza daleko poza produkcję farb drukarskich i chemikaliów. Wykonujemy pionierskie prace na rzecz przyszłości opakowań do żywności: zrównoważonych, innowacyjnych i wydajnych. Jako partner w zakresie innowacji jesteśmy zaangażowani w holistyczne dążenie do osiągnięcia sukcesu w druku opakowań. naszych wydarzeń i stoisk każdy odwiedzający może wyrobić sobie własne wrażenie i nawiązać z nami kontakt, ponieważ częścią naszej misji jest prowadzenie bliskiego dialogu z naszymi klientami i opracowywanie wspólnych rozwiązań” – mówi Konstantin Schmidtke, dyrektor ds. rozwoju biznesu i globalnego zarządzania kluczowymi klientami.

Thomas Polster, menedżer ds. rozwoju biznesu, właściciel marki i menedżer ds. kluczowych klientów globalnych, rozpocznie cztery wydarzenia hubergroup dyskusją panelową na temat „Przyszłość elastycznych opakowań papierowych”. Thomas Polster będzie omawiał możliwości i wyzwania związane z elastycznymi opakowaniami papierowymi drukowanymi metodą offsetu zwojowego, ich cechami użytkowymi i opcjami projektowymi z właścicielami marek, producentami papieru i pras drukarskich, drukarzami i firmami pakującymi. Thomas Polster jest związany z hubergroup od 2000 roku i od 2011 roku jako Key Account Manager odpowiada za globalne firmy z branży poligrafii opakowań oraz rozwój i poszerzanie współpracy z właścicielami marek i agencjami projektowymi. Pochodzący z Hesji absolwent szkoły mistrzowskiej w zakresie technologii druku i wcześniej sam zarządzał firmą poligraficzną.

Panel dyskusyjny „Przyszłość elastycznych opakowań papierowych”, piątek, 31 marca 2024 r., godz. 14:00

Drugim wydarzeniem hubergroup jest prezentacja Korbiniana Steigenbergera, młodszego menedżera produktu, na temat „Inside the Box – bezpośredni kontakt z żywnością”. Korbinian Steigenberger opowie o szczególnych cechach DFC w zakresie farb drukarskich i powłok, a także o wymogach regulacyjnych. Zaprezentuje właścicielom marek nowe możliwości uatrakcyjnienia projektu opakowań, a jednocześnie zaspokojenia zapotrzebowania na bardziej zrównoważone opakowania z wykorzystaniem farb i powłok DFC. Korbinian Steigenberger od dwóch lat pracuje w dziale zarządzania produktami w hubergroup i posiada tytuł magistra inżyniera w dziedzinie technologii pakowania uzyskany na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Monachium.

Wykład „Inside the Box – Bezpośredni kontakt z żywnością”, niedziela, 2 czerwca 2024 o godz. 11.45.

Podczas trzeciego wydarzenia hubergroup Patrick Hübel, dyrektor ds. globalnego zarządzania produktami i kolorami, zaprezentuje licencjonowany system cyfrowej komunikacji kolorowej (HDCC) hubergroup. Prezentacja pokaże, w jaki sposób można wykorzystać nowoczesne rozwiązania programowe do precyzyjnego przechwytywania, digitalizacji i płynnej wymiany specyfikacji kolorów w celu uzyskania wyższej jakości, szybkości i wydajności. Patrick Hübel zaprezentuje sposób cyfrowego tworzenia wizualizacji szablonów kolorów. Ekspert cyfrowy pracuje w hubergroup od 2005 roku i jest jednym z czołowych umysłów, jeśli chodzi o cyfrową komunikację kolorów, optymalizację procesów i poprawę jakości.

Prezentacja „Hit the Spot – cyfrowa komunikacja kolorowa”, wtorek, 4 czerwca 2024 r., godz. 16.30.

Podczas czwartego wydarzenia hubergroup dr Lars Hancke, menedżer ds. rozwoju biznesu w zakresie opakowań elastycznych w hubergroup, zaprezentuje „Rozwiązania w zakresie farb drukarskich nadających się do recyklingu”. Dr Hancke rzuci światło na rolę farb drukarskich w recyklingu materiałów, ponieważ standardowe systemy farb drukarskich do drukowania opakowań wymagają ponownej oceny w kontekście nowych wytycznych dotyczących recyklingu (słowo kluczowe: farby nitrocelulozowe i niemieckie standardy minimalne). Jego prezentacja nakreśla stan i otwiera innowacyjne rozwiązania.

Dr Lars Hancke dołączył do hubergroup w 2005 roku i od tego czasu zajmował różne stanowiska w dziale rozwoju i technologii stosowania rozpuszczalnikowych farb opakowaniowych. Od 2018 roku pełni funkcję Menedżera Rozwoju Biznesu Opakowania Elastyczne i eksperta ds. zrównoważonego rozwoju. Koncentruje się przede wszystkim na projektach technicznych z globalnymi klientami kluczowymi. Dr Hancke studiował chemię na Uniwersytecie w Hamburgu.

Wykład „Rozwiązania w zakresie farb drukarskich nadających się do recyklingu”, czwartek, 6 czerwca 2024 r. o godz. 16.00.

Ponadto hubergroup będzie reprezentowana na trzech stoiskach ze swoimi innowacjami i produktami do pakowania żywności, a także kompleksowym zespołem ekspertów, którzy z niecierpliwością czekają na Twoją wizytę!

Na stoisku producenta maszyn drukarskich Koenig & Bauer w hali 16, stoisko A31-1 do A31-5, hubergroup zaprezentuje swoje portfolio MGA, w tym serię arkuszowego druku offsetowego MGA NATURA o szybkim uderzeniu, która jest przeznaczona do bezpiecznego druku na papierze poza opakowaniami do żywności oraz seria MGA CONTACT do bezpośredniego kontaktu z żywnością, która umożliwia bezpieczny i żywy nadruk na wewnętrznej stronie papierowych i kartonowych opakowań do żywności. Seria MGA NATURA zostanie pokazana w systemie Extended Gamut na maszynach K&B. Eksperci hubergroup będą odpowiadać na pytania dotyczące druku 7-kolorowego.

W Expert S.r.l. stoisko, hala 14, stoisko D-50, hubergroup zaprezentuje swoje rozwiązania w zakresie wodnych farb opakowaniowych, które umożliwiają produkcję szerokiej gamy opakowań spełniających wymagania. Duża elastyczność i wyjątkowa intensywność kolorów modułowego systemu HYDRO-X zostaną zademonstrowane i omówione przez doświadczonych techników.

Na koniec hubergroup zaprezentuje serię rozpuszczalnikowych farb do opakowań Gecko Bond Top, która umożliwia produkcję szerokiej gamy opakowań spełniających wymagania, na stoisku producenta maszyn pakujących Comexi, hala, stoisko C-19.

drupa to wiodące na świecie targi technologii druku, które są synonimem inspiracji, innowacji, transferu wiedzy wysokiej klasy i intensywnego networkingu. Pod hasłem „Twórz przyszłość” drupa po raz kolejny zgromadzi producentów, kluczowych interesariuszy, decydentów i potencjalnych nabywców w Düsseldorfie w dniach od 28 maja do 7 czerwca 2024 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dowiedz się więcej o programie hubergroup na drupie 2024, zarejestruj się na wydarzenia i więcej informacji znajdziesz na: https://lp.hubergroup.com/de/drupa

Na podstawie informacji hubergroup

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności