White Toner Academy powraca do PolskiPoprzedni artykuł 

White Toner Academy to międzynarodowe wydarzenie organizowane przez producenta papierów termotransferowych Forver. W zeszłym roku polska odsłona WTA odbyła się we współpracy z API.PL i OKI. Ze względu na duże zainteresowanie White Toner Academy powraca do Polski – tym razem jako jedne z zajęć w ramach cyklu Akademii Technologii Zdobienia 2.0.

API.PL, Forever i OKI serdecznie zapraszają osoby, które chcą rozpocząć produkowanie nadruków białym tonerem, ale także te zaawansowane, chcące zderzyć swoją dotychczasową wiedzę z innymi ekspertami. Drukowanie białym tonerem, to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców produkujących w małych przebiegach, ponieważ toner nie zasycha, pozwalając na długie przerwy pomiędzy seriami druku. To także doskonały sposób, by osiągnąć bardzo dobre odwzorowanie kolorów na czarnych tekstyliach. Mimo to, technologia ta potrafi sprawiać problemy z odpowiednim wdrożeniem. Zapraszamy na trzecie spotkanie Akademii Technologii Zdobienia, na którym uczestnicy zyskają teoretyczną wiedzę, praktyczne doświadczenie, a także poznają sposoby na rozwiązanie najczęstszych problemów druku białym tonerem. Nie zabraknie także tematu samej produkcji grafik na nadruk - użytkownicy dowiedzą się, jak wykorzystać w tym celu AI, by ułatwić i przyspieszyć sobie pracę.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach i lokalizacjach. Na pierwsze spotkanie zapraszamy do Rąbienia 04.06, a na drugie do Chorzowa 06.06. Koszt uczestnictwa to 199zł netto, ale każdy uczestnik otrzyma voucher na kwotę 200zł netto do wykorzystania przy zakupach na minimum 2000 zł netto w API.PL. Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności