Kolejny GALLUS Labelmaster 440 Advanced w drukarni ADMARKPoprzedni artykuł 

W drukarni ADMARK w Złotnikach Kujawskich stanęła kolejna, nowa wąsko wstęgowa maszyna Gallus Labelmaster 440 Advanced. Maszyna ta wzmocniła potencjał produkcyjny i możliwości ofertowe drukarni dla wymagającego kręgu stałych i nowych odbiorców. Jest to jedna z maszyn GALLUS Labelmaster w Polsce o konfiguracji dedykowanej pod określone potrzeby drukarni ADMARK. Konfiguracja maszyny pozwala na stosowanie zamiennie technik druku fleksograficznego i sitodruku z możliwością zastosowania do 13 kolorów.

ADMARK to jeden z liderów na polskim rynku w produkcji wysokoprzetworzonych etykiet samoprzylepnych premium na różnych podłożach papierowych, foliowych i poliestrowych. W ofercie firmy są także laminaty wielowarstwowe do produkcji saszetek dla przemysłu kosmetycznego ale również dla branży spożywczej i produktów z obszaru chemii gospodarczej.

Maszyna GALLUS Labelmaster wyróżnia się specjalną konstrukcją platformową i może być konfigurowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dedykowana jest do drukowania wysokiej jakości opakowań i etykiet o szerokości wstęgi 445 mm. Posiada konstrukcję modułową. Każdy z modułów składa się dwóch zespołów drukujących. Wersja „Advanced” maszyny Labelmaster jest w pełni konfigurowalna zgodnie z potrzebami klientów co do stopnia automatyzacji.

„Zanim zdecydowaliśmy się na zakup pierwszej maszyny, to naszym wyznacznikiem miała być prostota obsługi połączona z wydajnością oraz jakością na najwyższym poziomie. Teoretycznie sprawy ciężkie do połączenia jednak bazując na naszych obserwacjach i doświadczeniu oraz informacji od naszych pracowników jest to możliwe. Maszyna okazała się „strzałem w dziesiątkę" jeżeli chodzi o nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem były bogate opcje wyposażenia w systemie modułowym w dowolnej konfiguracji, co doskonale spełnia nasze oczekiwania i daje nieograniczone możliwości produkcyjne.”– dodaje Michał Stężewski.

Wymagający klienci z obszaru premium

Celem nadrzędnym drukarni jest tworzenie trwałych relacji z Klientami, opartych na zaufaniu oraz satysfakcji ze zrealizowanych wspólnie projektów. To zwłaszcza istotne w obszarze produkcji wysokoprzetworzonych etykiet premium. „ADMARK chce być gwarancją najwyższej jakości i powtarzalności druku poprzez nieustanne przestrzeganie procedur jakościowych oraz doskonalenie procesów technologicznych” – dodaje Agnieszka Stężewska. Przedsiębiorstwo za cel stawia sobie wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz ciągły rozwój, by realizować najbardziej zaawansowane prace.

„Nasza dotychczasowa współpraca z firmą HEIDELBERG Polska przy zakupie pierwszej maszyny GALLUS Labelmaster opierała się na opiniach środowiskowych, renomie marki i niezaprzeczalnej jakości maszyn jaką oferuje firma HEIDELBERG swoim klientom. Tym razem kierowaliśmy się już własnym, pozytywnym doświadczeniem, sięgając po kolejną maszynę z tej serii. Ponadto nasz serwis bardzo ceni sobie przede wszystkim szybki kontakt z firmą HEIDELBERG Polska. Doskonała komunikacja, rzetelność w przekazywaniu informacji, terminowość oraz fachowe doradztwo zawsze były i są wzorowe”.

ADMARK dba o swoich klientów

Drukarnia ADMARK powstała w 2009 roku z inicjatywy Agnieszki i Michała Stężewskich. Przedsiębiorstwo od początku istnienia rozwija się bardzo dynamicznie. Determinacja i upór właścicieli w dążeniu do wyznaczonych celów sprawiły, że aktualnie firma zatrudnia ponad 100 osób. Firma pracuje w systemie 3-zmianowym na powierzchni 4 000 m.kw. Od początku działalności drukarnia ADMARK specjalizuje się w druku wąsko wstęgowym na laminatach wielowarstwowych oraz materiałach samoprzylepnych. Drukarnia skutecznie wdrożyła systemy jakości, dzięki którym nieustannie doskonali się przestrzegając niezbędnych procedur. ADMARK jest prężnie rozwijającą się firmą dzięki współpracy wykwalifikowanego i zaufanego personelu.

Na podstawie informacji firmy Heidelberg

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności