DALIM SOFTWARE prezentuje na drupa 2024 nowe podejście do budowania przepływów pracyPoprzedni artykuł 

DALIM Software, wiodący innowator w rozwiązaniach programowych do tworzenia, produkcji i zarządzania treściami drukowanymi i cyfrowymi, z przyjemnością ogłasza, że na targach drupa 2024, na stoiskach 16/A40 i 7a/D01, prezentuje swoją platformę nowej generacji. DALIM Software zaprezentuje, w jaki sposób jego najnowocześniejsze aplikacje DALIM ES i DALIM TWIST, całkowicie przebudowane od podstaw w oparciu o skalowalną architekturę mikrousług i wyposażone w przeprojektowany interfejs użytkownika, są w stanie zaoferować branży nowy, rewolucyjny sposób tworzenia przepływów pracy. Zespół ekspertów będzie na miejscu, aby zademonstrować DALIM ES i DALIM TWIST oraz wyjaśnić, w jaki sposób firmy mogą wcześnie wdrożyć tę rewolucyjną technologię.

DALM ogłasza także nowe strategiczne sojusze, które jeszcze bardziej udoskonalą jego ofertę.

Stos technologii platformy: budowanie solidnych fundamentów

Dzięki głębokiemu zrozumieniu zmieniających się potrzeb firm z branży poligraficznej, opakowaniowej, wydawniczej i marketingowej, DALIM Software konsekwentnie dostarcza innowacyjne, wysoce konfigurowalne i skalowalne rozwiązania. Usprawniają produkcję treści, automatyzują przepływ pracy i umożliwiają bezproblemową współpracę.

W sercu platformy nowej generacji DALIM SOFTWARE leży zestaw najnowocześniejszych technologii zaprojektowanych w celu zapewnienia niezrównanej wydajności, skalowalności i elastyczności, dzięki czemu DALIM ES i DALIM TWIST zapewniają użytkownikom wyjątkową wartość, z łatwością radząc sobie z ich najpilniejszymi wyzwaniami produkcyjnymi.

Kluczowe technologie i osiągnięcia

U podstaw nowej platformy leży szereg osiągnięć technologicznych.

 • Architektura mikrousług : Platforma jest zbudowana w oparciu o skalowalną architekturę mikrousług, umożliwiającą każdemu komponentowi niezależne działanie, skalowanie w górę lub w dół w zależności od zapotrzebowania. To modułowe podejście gwarantuje, że system może obsłużyć ogromną liczbę zadań bez utraty wydajności.
 • Całkowicie przebudowany interfejs użytkownika i doświadczenie z wykorzystaniem dobrze znanych i zaufanych technologii, takich jak React i Material UI. Unowocześnia to wygląd i sposób działania platformy, czyniąc ją bardziej intuicyjną i użyteczną dla użytkowników na wszystkich poziomach umiejętności.
 • Platforma została przebudowana w oparciu o podejście oparte na API i przy użyciu GraphQL. Dzięki temu każda funkcjonalność jest udostępniana poprzez API, co ułatwia integrację platformy z innymi systemami i narzędziami.
 • Solidne bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla DALIM SOFTWARE. Platforma obsługuje natywny protokół OAuth2, powszechnie przyjęty standard branżowy dotyczący bezpiecznej autoryzacji. Zapewnia to bezpieczeństwo systemu, a także zgodność z branżowymi standardami bezpieczeństwa, co daje klientom pewność, że dane są chronione.

DALIM TWIST: Rewolucyjna automatyzacja przetwarzania plików

Możliwości pras cyfrowych są niezwykłe i oczekuje się, że nowe maszyny cyfrowe na targach drupa 2024 będą tylko szybsze. DALIM SOFTWARE pokazało już, że potrafi sprawnie przetwarzać 20 stron na sekundę i dziewięć milionów stron dziennie, aby dostosować je do potrzeb tych drukarek cyfrowych. Jest to możliwe dzięki DALIM DRIVE, aplikacji pomocniczej, która umożliwia drukarniom o ekstremalnych wymaganiach dotyczących wydajności utrzymanie funkcjonowania istniejących przepływów pracy, szczególnie w przypadku szybkich pras cyfrowych. DALIM TWIST został teraz przeprojektowany tak, aby każde narzędzie mogło osiągnąć tę samą imponującą wydajność.

DALIM TWIST to potęga w automatyzacji przetwarzania plików, z łatwością radząca sobie z najbardziej wymagającymi wymaganiami produkcyjnymi. TWIST automatyzuje sprawdzanie, optymalizację, korektę, przygotowanie i transformację plików, zapewniając wysoką jakość wyników i usprawniony przepływ pracy. Najnowsza wersja TWIST zawiera:

 • Cała aplikacja DALIM TWIST została przeniesiona z komputera do sieci, dzięki czemu jest dostępna z każdego urządzenia. Ten nowy interfejs internetowy jest bardziej intuicyjny i wymaga mniej umiejętności w obsłudze, zapewniając znajomy UX użytkownikom na każdym poziomie doświadczenia.
 • architektura mikrousług pozwala DALIM TWIST przetwarzać miliony plików dziennie, wykazując się niesamowitą skalowalnością i wydajnością. Dzięki temu firmy mogą bezkompromisowo sprostać wyzwaniom, jednocześnie oszczędzając koszty w spokojniejszych okresach.
 • Przeprojektowane i skonsolidowane narzędzia zmniejszają bałagan, zachowując jednocześnie funkcjonalność. Nowe narzędzia, takie jak Imposition z obsługą łączności wielopasmowej i API, zwiększają możliwości i łączność.

Istnieje wiele cech, które czynią DALIM TWIST wyjątkowym, w tym:

 • Pojedyncze repozytorium standardowych przepływów pracy umożliwia ustandaryzowane przepływy pracy w wielu lokalizacjach, dzięki czemu wszystko jest bardziej wydajne i spójne.
 • Dzięki hostingowi agnostycznemu DALIM TWIST działa bezproblemowo w chmurze lub na serwerach lokalnych, zapewniając elastyczność i możliwości adaptacji w celu zaspokojenia potrzeb każdej organizacji.
 • Zbudowany na własnym interpreterze DALIM SOFTWARE , zaufana i udoskonalona technologia stale udoskonalana przez trzydzieści lat, zapewnia niezawodne i wyjątkowe działanie DALIM TWIST.
 • Wielopasmowa impozycja DALIM TWIST optymalizuje zużycie papieru, zmniejsza ilość odpadów i przyspiesza produktywność, oferując znaczne oszczędności zasobów.
 • DALIM TWIST przyczynia się do zrównoważonego rozwoju , umożliwiając ochronę zasobów obliczeniowych i dostaw, redukując ilość odpadów na wyjątkową skalę.

„Zbyt wiele firm w branży poligraficznej przechodzi z jednego rozwiązania przepływu pracy do drugiego, nie decydując się na jedno. Zwykle ma to miejsce, gdy pojawiają się nowe możliwości maszyn lub pojawiają się wyzwania, a ich obecne narzędzia nie są wystarczająco innowacyjne, aby im sprostać. Drukarki cyfrowe są głównym przykładem tego jest to, że każda modernizacja maszyny zapewnia lepszą wydajność, a co za tym idzie, więcej wyzwań, zarówno związanych z nakładaniem, jak i ogólną przepustowością” – wyjaśnia Carol Werlé, dyrektor generalny DALIM SOFTWARE. „W DALIM SOFTWARE angażujemy się w ciągłe wyznaczanie nowych standardów optymalizacji front-endu — oferując kompleksową platformę o wysokiej wydajności, która ewoluuje wraz z potrzebami naszych klientów. Umożliwia to łatwą obsługę prędkości dwudziestu stron na sekundę (przetwarzanych , sprawdzone i narzucone). To zaangażowanie jest powodem, dla którego nasi użytkownicy są lojalni wobec DALIM SOFTWARE od dziesięcioleci. Nasza platforma nowej generacji jest jeszcze bardziej elastyczna i skalowalna, zapewniając naszym klientom narzędzia potrzebne do sprostania każdemu wyzwaniu, zarówno teraz, jak i teraz. w przyszłości."

DALIM ES: Transformacja zarządzania cyklem życia treści

DALIM ES to kompleksowy produkt, który usprawnia i optymalizuje cały proces produkcji treści od początku do końca. Tym, co naprawdę go wyróżnia, jest to, że jest to rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, oferujące menedżera zasobów cyfrowych, przeglądarkę, zarządzanie projektami, planowanie mieszkań i przepływy pracy w jednym, konfigurowalnym produkcie. Inne aplikacje mogą oferować jedynie indywidualne rozwiązania, wymagające od użytkowników połączenia wielu narzędzi w celu osiągnięcia pożądanych przepływów pracy.

Kluczowe ulepszenia obejmują:

 • Ulepszone , wiernie odwzorowane kolory narzędzie do sprawdzania i zatwierdzania online jest teraz dostępne natywnie w interfejsie, zapewniając płynną obsługę. Użytkownicy mogą mieć pewność, że cyfrowe wydruki próbne będą odpowiadać wydrukom.
 • Dodanie adnotacji multimodalnych pozwala użytkownikom pozostawiać nagrania ekranu, filmy i nagrania audio jako adnotacje, usprawniając współpracę i ograniczając niepotrzebne poprawki.
 • Intuicyjny interfejs użytkownika/doświadczenie zapewnia wszystko, czego użytkownik potrzebuje, aby uprościć korzystanie z DALIM ES i pozwolić operatorom skoncentrować się na zadaniach.

DALIM SOFTWARE wprowadza edytor o niskim kodzie, umożliwiający firmom tworzenie niestandardowych rozwiązań

Zgodnie ze swoją misją zapewniania najbardziej konfigurowalnych i elastycznych rozwiązań, DALIM SOFTWARE ogłasza wprowadzenie na rynek innowacyjnego edytora o niskim kodzie. Umożliwia firmom dostosowywanie doświadczeń użytkowników bez konieczności intensywnego rozwoju.

Znaczące jest to, że każdy produkt na nowej platformie DALIM SOFTWARE został zbudowany przy użyciu tego samego edytora o niskim kodzie. Użytkownicy mogą nie tylko modyfikować interfejs użytkownika/UX produktów DALIM SOFTWARE tak, aby odpowiadał ich konkretnym potrzebom, ale mogą także tworzyć od podstaw zupełnie nowe aplikacje, aby sprostać unikalnym wyzwaniom.

Edytor o niskim kodzie jest świadectwem zaangażowania DALIM SOFTWARE w „demokratyzację” rozwoju aplikacji, dzięki czemu będzie dostępny dla szerszego grona użytkowników, umożliwiając szybsze i sprawniejsze budowanie rozwiązań.

Nowe sojusze strategiczne poszerzają możliwości poprzez współpracę

Podążając od dziesięcioleci za wartością partnerstwa — na przykład kiedy DALIM SOFTWARE przedstawiło współpracę z firmą Adobe podczas targów drupa w 2008 r. — DALIM SOFTWARE w dalszym ciągu współpracuje z partnerami nad wyznaczającymi trendy technologiami, aby zwiększać możliwości ich aplikacji. Zawierają:

CI HUB: Usprawnianie kreatywnych przepływów pracy

CI HUB to uniwersalna wtyczka, która umożliwia twórcom płynne przeglądanie, otwieranie, edytowanie i zapisywanie zasobów w wielu lokalizacjach bez konieczności opuszczania aplikacji kreatywnych. Integrując system zarządzania aktywami z wtyczką CI HUB, DALIM SOFTWARE umożliwia użytkownikom wydajniejszą pracę i utrzymanie spójnego doświadczenia użytkownika w przypadku różnych narzędzi.

Nasuni: Wypełnianie luki pomiędzy internetem a komputerem stacjonarnym

Rozwiązania Nasuni do przechowywania danych w chmurze zapewniają brakujące połączenie pomiędzy aplikacją internetową a komputerem stacjonarnym. Integracja technologii Nasuni zapewnia użytkownikom DALIM SOFTWARE bezproblemową pracę, umożliwiając im pracę z plikami bezpośrednio na komputerze stacjonarnym, jednocześnie korzystając z zaawansowanych funkcji i możliwości automatyzacji aplikacji DALIM SOFTWARE.

svarmony : Wprowadzanie rozszerzonej rzeczywistości do przepływu pracy

svarmony wypełniają lukę między światem cyfrowym i rzeczywistym dzięki technologiom rzeczywistości rozszerzonej i rzeczywistości wirtualnej. Współpracując z svarmony , DALIM SOFTWARE umożliwia klientom wysyłanie modeli 3D na platformę svarmony i przeglądanie ich w rozszerzonej rzeczywistości, dodając nowy wymiar do ich pracy.

„Nasza współpraca z liderami technologii, takimi jak CI HUB, Nasuni i Svarmony, pozwala nam szybko dostarczać naszym klientom nowe funkcje i możliwości. Współpracując z innymi, możemy umożliwić naszym klientom sprostanie najbardziej złożonym wyzwaniom w produkcji treści i zarządzaniu nimi. Są to partnerstwa nauczyły nas, jak ważna jest zdolność adaptacji i ciągłe uczenie się w szybko zmieniającym się krajobrazie. W dalszym ciągu poszukujemy partnerstwa z firmami, które podzielają nasze wartości i wizję, i jesteśmy podekscytowani możliwościami, które nas czekają, oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które będziemy w stanie wdrożyć. dostarczać” – komentuje Tim D'Elia, dyrektor ds. strategii produktów w DALIM SOFTWARE.

Aby umówić się na spersonalizowaną demonstrację i dowiedzieć się, jakie korzyści rozwiązania DALIM SOFTWARE mogą przynieść organizacjom, odwiedź stronę drupa.dalim.com. Więcej informacji na temat DALIM SOFTWARE i jego produktów można znaleźć na stronie dalim.com.

Na podstawie informacji firmy DALIM SOFTWARE GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności