Prosta automatyzacja z Calderarip v17Poprzedni artykuł 

Automatyzacja odnosi się do wykorzystania technologii i rozwiązań programowych w celu usprawnienia i optymalizacji różnych aspektów procesu drukowania i cięcia. Możesz ją zastosować na kilku etapach przepływu pracy w druku cyfrowym: podczas przygotowania pliku, wstępnej kontroli, przesłania zadania i ustalania priorytetów, drukowania i wykańczania. Automatyzując przepływ pracy w druku cyfrowym, możesz obniżyć koszty produkcji i osiągnąć krótszy czas realizacji, co pozwoli Twojej firmie być bardziej konkurencyjną.

Wszystkie rozwiązania Caldera możesz zautomatyzować, aby tworzyć płynne przepływy pracy od druku do cięcia.

Zautomatyzuj przygotowanie plików do druku i cięcia za pomocą PrimeCenter

Połącz PrimeCenter ze sklepem internetowym, oprogramowaniem MIS/ERP i RIP, aby stworzyć płynny przepływ pracy już na etapie przygotowania do druku.

PrimeCenter jest dostępny w 3 planach abonamentowych w zależności od potrzebnego poziomu automatyzacji. Dzięki PrimeCenter Max możesz tworzyć niestandardowe receptury w celu zautomatyzowania importu plików, przygotowania plików (zagnieżdżanie, inspekcja wstępna, spady wydruku, przelotki, znaki cięcia, adnotacje…) i eksportu plików do produkcji.

„PrimeCenter — to brakujący element pomiędzy rozwiązaniami przepływu pracy w przygotowaniu do druku a ich oprogramowaniem RIP, a także idealne narzędzie do automatycznej optymalizacji zagnieżdżania podczas przygotowywania operacji cięcia. Wydajny, szybki i w pełni konfigurowalny, PrimeCenter jest idealny dla drukarzy cyfrowych, którzy chcą zoptymalizować wykorzystanie mediów i flotę drukarek.”

Zautomatyzuj przesyłanie i przetwarzanie zadań

Nasze wielokrotnie nagradzane oprogramowanie CalderaRIP jest kompatybilne z ponad 1600 wielkoformatowych urządzeń peryferyjnych do drukowania i cięcia różnych producentów.

Korzystając z gotowych ustawień i hotfolderów, możesz zautomatyzować importowanie i przetwarzanie plików, aby zapewnić płynną produkcję. Wszystkie zadania we flocie produkcyjnej można monitorować i zarządzać nimi za pomocą jednego interfejsu.

Zautomatyzuj zgrywanie i drukowanie, przyspiesz produkcję i zmniejsz liczbę błędów ręcznych w całej produkcji

„Caldera doskonale sprawdza się w przepływie pracy, zgrywaniu, drukowaniu, cięciu i pakowaniu. Pracuję z oprogramowaniem Caldera już od ponad dziesięciu lat i nigdy nie było końca poznawaniu możliwości tego oprogramowania.”

CalderaRIP to kompleksowe oprogramowanie RIP zaprojektowane w celu poprawy produktywności i wydajności kolorów. Jest to preferowany wybór dostawców usług poligraficznych na całym świecie do obsługi wszystkich ich wielkoformatowych drukarek i ploterów tnących. Zapewnia zaawansowane narzędzia do zarządzania kolorami, przygotowania do druku, obrazowania i przetwarzania, umożliwiające produkcję wszelkiego rodzaju zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Intuicyjny i w pełni skalowalny CalderaRIP jest idealny zarówno dla rozwijających się firm, jak i bardzo wymagających środowisk produkcyjnych.

Więcej informacji TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu:

Paweł Klajn
RIP Software Product Manager tel.: +48 661 330 325
pawel.klajn@integart.com.pl

Magdalena Frydrych
Dział Sprzedaży Wewnętrznej tel: +48 885 662 199
magdalena.frydrych@integart.com.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności