Guru Labels z Australii wkracza na nowe rynki kreatywne dzięki drugiej cyfrowej maszynie drukarskiej Xeikon 3300Poprzedni artykuł 

Firma Guru Labels w Australii zainstalowała drugą cyfrową prasę etykiet Xeikon 3300 z wbudowanym wykańczaniem, aby jeszcze bardziej rozszerzyć swoje możliwości i opracować nowe plany biznesowe. Siedziba firmy znajduje się w Lisarow, rozwijającym się przedmieściu regionu Central Coastal w Nowej Południowej Walii, położonym 90 km od Sydney, i drukuje etykiety różnych typów, kształtów i rozmiarów dla różnym sektorów gospodarki w całej Australii.

Założona w 2001 roku firma rodzinna jest obecnie uważana za dom Xeikon i jedną z najbardziej dynamicznych cyfrowych drukarń etykiet w Australii. Guru Labels niedawno kupił i odnowił drukarnię o powierzchni 36 000 stóp kwadratowych, zyskując czterokrotnie więcej miejsca i możliwość zaprojektowania specjalnie zaprojektowanego zakładu produkcyjnego z pełnym zespołem IT na miejscu.

Nick Lowe, właściciel i dyrektor sprzedaży, mówi: „W Guru Labels mamy oportunistyczny sposób myślenia i stale się rozwijamy. Ciągle inwestujemy w najnowocześniejsze systemy i najnowszą technologię druku, aby stale spełniać stale rosnące potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Nasze relacje z Xeikon mają teraz fundamentalne znaczenie dla naszej działalności. Zainwestowaliśmy w drugą cyfrową prasę etykiet Xeikon 3300 z technologią suchego tonera, ponieważ jest to bez wątpienia najlepsza maszyna, która pomoże nam się wyróżnić. Mamy ogromne plany, aby rozwijać się i wchodzić na nowe rynki. Twórcze możliwości sprzętu i technologii Xeikon pozwalają nam odkrywać i znajdować ekscytujące i niepowtarzalne możliwości. ”

Sześć lat po pierwszej instalacji firma Guru Labels ponownie zainwestowała w technologię suchego tonera. Nie tylko ze względu na udaną wydajność Xeikon 3300, ale także dlatego, że widzą kreatywny potencjał, jaki ta maszyna może dać im w przyszłości, dzięki swojej zdolności do wielu zastosowań i różnorodności rozwiązań. „Trzymaliśmy się także tej technologii, ponieważ działa ona doskonale i zapewnia nam potrzebne wyniki techniczne”, wyjaśnia Lowe. „Dzięki drukarkom 3300 z CMYK z kolorem białym przy 1200 dpi i prędkości 19,2 m / min możemy mieć pewność, że rozwijamy naszą działalność jeszcze bardziej. Dla Guru zaletami technologii suchego tonera Xeikon są zgodność z przepisami bezpieczeństwa żywności, bezpieczeństwo ukryte w grafice oraz wyjątkowy kolor i wykończenie - tak ostre i dokładne za każdym razem ”.

Firma Guru rozpoczęła od outsourcingu do szeregu partnerów drukarskich, ale od momentu wdrożenia każdego procesu i procedury firma była w stanie stworzyć model biznesowy ukierunkowany na przyszłość i ukierunkowany na klienta. Teraz chodzi o produkcję i dostarczanie najlepszych produktów i usług. Guru skonfigurował coś, co nazywają „portalową” stroną swojej działalności, ponieważ uważają to za fundament ich oferty. Utworzyli dział IT zajmujący się budowaniem wielu i indywidualnych portali internetowych, do których każdy klient może uzyskać dostęp, aby przejąć kontrolę nad swoją pracą. Klienci mogą śledzić swoje zadania, od zamówienia poprzez produkcję do wysyłki. W przypadku dużej firmy z codziennym harmonogramem wielu małych zleceń korzystne jest proste i łatwe logowanie się i wprowadzanie danych do systemu Guru w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia. Guru ma za zadanie pomóc klientom „znaleźć najszybszą możliwą ścieżkę przy minimalnej biurokracji”. Guru, obsługując setki miejsc pracy online, zajmuje się wieloma małymi, średnimi i dużymi firmami i jest teraz znany z „rozpowszechniania miłości do etykiet” w całej Australii.

Guru Labels dostarcza wiele swoich etykiet do handlu - inne kluczowe rynki na całym świecie to przemysł, handel, rzemiosło i rzemiosło, handel detaliczny i produkcja mechaniczna. Firma zbudowała silne relacje z wieloma klientami. Lowe wyjaśnia: „Uważamy zaufanie za kluczowy element relacji klient / dostawca. Maszyny Xeikon dają nam możliwość przekazywania klientom doskonałych produktów, a to z kolei przyczynia się do sukcesu ich własnych klientów. Zaufanie wpływa na nas wszystkich i daje nam stabilność. W krajowej prasie branżowej czytamy, w jaki sposób australijscy drukarze ufają Guru Labels, a firma Xeikon przyczyniła się do tego. Muszę wspomnieć o świetnym personelu, który mamy w Guru. Nazywamy ich „zespołem marzeń”. Jest to specjalny i oddany zespół profesjonalistów i mamy szczęście, że mamy lojalność tak dużej grupy ludzi. ”

Trevor Crowley, dyrektor generalny ds. sprzedaży opakowań w Australii i Nowej Zelandii podkreśla, że ​​partnerstwa są ważne: „Dla Xeikon chodzi o budowanie silnych, długoterminowych relacji z naszymi klientami. Wiemy, że najlepsze wyniki osiąga się, gdy dostawca wspiera klienta, a klient wspiera dostawcę. To właśnie mamy w Guru Labels. Nick i jego zespół wspierają markę Xeikon. Pracowaliśmy i będziemy nadal współpracować z Guru Labels, a także z wszystkimi naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami, aby zapewnić, że ich cyfrowa transformacja i ciągła podróż będą pozytywne ”.

Lowe podsumowuje: „Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy znani jako dom Xeikon. Kiedy decydowaliśmy, z którym dostawcą pójść, wyszli na przód, ponieważ mieli coś wyjątkowego - mieli wizję. Z tłumem bardzo łatwo jest iść, ale chcieliśmy się zdefiniować. Drukowanie za pomocą wyjątkowej technologii i sprzętu Xeikon daje nam przewagę. Są rewelacyjnymi ludźmi do pracy. Widzimy ich jako buldoga - wciąż się pojawiają i robią wszystkie małe rzeczy dobrze - wszystko tkwi w szczegółach. Marka Xeikon zostaje rozpoznana na naszej stronie internetowej. Jesteśmy teraz firmą, do której udają się klienci, i aby to osiągnąć, musisz mieć odpowiednie maszyny. Nasi klienci absolutnie uwielbiają etykiety, które pochodzą z maszyn Xeikon. Xeikon jest naszym idealnym partnerem i za każdym razem uderza w etykiety Guru. ”

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności