Nowa aplikacja firmy MEWA porządkuje cyfrową szafę z ubraniamiPoprzedni artykuł 

Szybką kontrolę odzieży roboczej używanej przez pracowników umożliwia klientom firmy MEWA od tej chwili nowa aplikacja „MEWA ME“. Dzięki niej możesz o każdej porze dnia i z każdego miejsca przesłać nam Twoje życzenia odnośnie napraw odzieży, a po konsultacji z nami także rozmiary potrzebnej odzieży.

Aplikacja MEWA ME przeznaczona jest specjalnie dla wszystkich osób, które noszą odzież firmy MEWA lub są odpowiedzialne za jej zapewnienie pracownikom. Dzięki aplikacji kierownictwo firmy – bez konieczności zaglądania do umowy serwisu - zawsze i wszędzie wie, jaka odzież jest aktualnie wykorzystywana w zakładzie, który pracownik jaką odzież nosi i kiedy jest kolejny termin dostawy następnej partii czystej odzieży. Zlecenia dotyczące napraw odzieży można przesłać, przesuwając po prostu palcem po ekranie.

Pracownicy mogą również korzystać z aplikacji, co stanowi dla nich jeszcze większa wygodę: każdy z nich może bowiem w każdej chwili sprawdzić, jaką odzież ma na wyposażeniu. Takie rozwiązanie pozwala odciążyć przełożonych w wielu kwestiach, a nam umożliwia natychmiastowe reagowanie na potrzeby zmian. Korzystając z aplikacji, każdy pracownik zawsze wie, jaka część jego odzieży znajduje się obecnie w firmie MEWA i kiedy zostanie mu ona ponownie dostarczona. Jeśli jego odzież zostanie uszkodzona, może on nas o tym poinformować bezpośrednio.

Trzeba zmienić rozmiar odzieży danego pracownika? Pojawia się nowy pracownik, któremu także trzeba zapewnić odzież roboczą? Skonsultuj cyfrowo Twoje zapotrzebowanie z działem obsługi klienta. Twoi pracownicy mogą potem przy pomocy aplikacji podać swoje wymiary, by otrzymać dokładnie dopasowaną odzież roboczą od firmy MEWA. W ten sposób możemy jeszcze szybciej dopasować rodzaj i ilość odzieży do nowego zapotrzebowania.

Aplikacja działa w języku niemieckim, francuskim, niderlandzkim, włoskim, polskim i czeskim. Już można z niej korzystać i jest dostępna w pierwszej kolejności dla mniejszych zakładów. W celu uzyskania aplikacji, należy skontaktować się z firmą MEWA (mewa-service.pl).

Na podstawie informacji firmy Mewa

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności