Quiz: Ile naprawdę wiesz o środowisku?Poprzedni artykuł 

Tysiące zainteresowanych konsumentów bierze obecnie udział w nowym quizie internetowym Pro Carton - Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kartonowego i Pudełek Składanych. Zostały one poproszone o udzielenie odpowiedzi na 10 pytań, aby sprawdzić swoją wiedzę o środowisku - pytania dotyczyły drzew, opakowań i recyklingu.

Ci uczestnicy, którzy mogą stwierdzić w 100% poprawne odpowiedzi, mogą pobrać i wydrukować specjalnie zaprojektowany certyfikat. Niektóre z tych doskonale zdanych testów pochodzą od uczestników z całej Europy, w tym z Niemiec, Hiszpanii, Francji, Włoch, Turcji, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Chociaż nie wszyscy radzili sobie tak dobrze - do tej pory tylko około 5% wszystkich uczestników było w stanie poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania - reakcja na quiz była zdecydowanie pozytywna, a uczestnicy potwierdzili, że dzięki samemu quizowi wiele się nauczyli o środowisku.

Tony Hitchin, dyrektor generalny Pro Carton: „Biorąc pod uwagę, jak poważna jest obecnie sytuacja na świecie, jesteśmy szczególnie zadowoleni, że tak wiele osób bierze udział w tym zabawnym i edukacyjnym quizie online! Pytania dotyczą wszystkiego, od recyklingu po opakowania kartonowe. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia swojego poziomu wiedzy i sprawdzenia, ile faktycznie wiedzą. Mamy nadzieję, że absolwenci, którzy odnieśli sukces w 100%, z dumą otrzymają certyfikat osiągnięć”.

Quiz można wypróbować bezpłatnie tutaj:
https://www.fyrebox.com/play/der-umwelt-helfen-wie-vie_NExJGOxo3

Na podstawie informacji firmy Pro Carton

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności