Michelman koncentruje się na rynkach wzrostu dzięki zaktualizowanej stronie internetowejPoprzedni artykuł 

Michelman zaprasza nowych i powracających gości do odwiedzenia niedawno zaktualizowanej witryny internetowej, która przedstawia portfolio wiodących w branży zrównoważonych rozwiązań, silne zaangażowanie społeczności i 70-letnie dziedzictwo wspólnych innowacji.

Klienci mogą szybko zlokalizować rozwiązania według zastosowania rynkowego lub marki, w tym rosnącego portfolio powłok kompostowalnych Michelman z certyfikatem BPI do opakowań gastronomicznych, podkładów wodnych i powłok nadrukowych do druku cyfrowego, wielkości włókien do kompozytów nowej generacji, zaawansowanych zabiegów przerobu nasion i różnorodności dodatków uszlachetniających do powłok architektonicznych, drewnianych i metalowych. Stamtąd mogą uzyskać dostęp do danych technicznych, znaleźć lokalnego dystrybutora i skontaktować się z ekspertami Michelman w celu konsultacji.

Osoby poszukujące pracy będą zainteresowane poznaniem kultury i wartości firmy, poznaniem ostatnich pracowników w rozwijających się segmentach rynku poligraficznego i opakowaniowego oraz włókien i kompozytów, a także przeglądaniem możliwości kariery według lokalizacji geograficznej, zanim będzie można łatwo ubiegać się o stanowisko online.

Partnerzy branżowi i dostawcy znajdą dedykowaną przestrzeń, w której będą mogli zapoznać się z podejściem Michelmana do relacji biznesowych poprzez jego sześć podstawowych wartości, takich jak ciekawość, współpraca, szacunek, dawanie, uczciwość i sukces, a także cel innowacji zrównoważonej przyszłości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Michelmana i wyświetlić nową witrynę, odwiedź witrynę www.michelman.com.

Na postawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności