GRAFMASZ dostarcza ploter SINAJET do drukarni Reklama AZPoprzedni artykuł 

Ploter tnący 0906 MT
Ploter tnący 0906 MT
Ploter tnący 0906 MT
Ploter tnący 0906 MT

Reklama AZ to firma, która powstała w 1990 r. w Łasku w województwie łódzkim. Czas ten wykorzystała na rozbudowę firmy nie tylko pod względem lokalowym (posiada dwa obiekty produkcyjne o powierzchni około 600 m2), ale również na ciągłe inwestycje w park maszynowy. Szeroki zakres usług realizują dzięki doświadczeniu swoich pracowników, a prace które są zlecane cechują się wysoką jakością i wytrzymałością, wykorzystując przy tym tylko sprawdzone i wysokiej jakości materiały. Jedną z ostatnich maszyn, w które firma zdecydowała się zainwestować jest „Ploter tnąco-bigujący SINAJET DF0906MT” zakupiony w firmie GRAFMASZ.

Zdecydowaliśmy się na zakup plotera, ponieważ chcemy w tych trudnych dla wszystkich czasach obsługiwać profesjonalnie każdego klientamówi Marek Dolata, właściciel.
Rynek wymaga od Nas ciągłego rozwoju, a czasy w których teraz żyjemy dostosowania się nie tylko do dużego klienta. Ploter SINAJET, który kupiliśmy w firmie Grafmasz jest uniwersalnym urządzeniem spełniającym Nasze oczekiwania co do jakości wykonywania prac, które cenią w Nas Nasi klienci. Dzięki możliwościom plotera jesteśmy w stanie wykonać zlecenia, które do tej pory wymagały pracy na kilku innych urządzeniach. Od wycinania etykiet, zawieszek po wiele innych skomplikowanych prac.

DF0906- MT to zautomatyzowany, cyfrowy ploter wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 mm/s. urządzenie zalecane jest do wycinania, nacinania i bigowania dowolnych kształtów. Służy do prototypowania i niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, pudełek, teczek, zaproszeń itp. Brak konieczności stosowania wykrojników pozwala nam na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, oszczędzając przy tym czas i koszty wykonania zlecenia. Pozwala na cięcie nożem wleczonym do 2 mm oraz do 6 mm przy zastosowaniu aktywnego noża tangencjalnego (co pozwala na wycinanie materiałów typu karton, cienkie plastiki, pp, pvc itp). Możliwość zastosowania opcjonalnie noża oscylacyjnego do grubości 10 mm i cięcia materiałów typu tektury faliste, płyt KT, płyt piankowych, płyt tekturowych, tektura plaster miodu itp.)

Firma Grafmasz profesjonalnie podeszła do tematu zakupu przez Nas maszyny. Na wizycie w siedzibie firmy wykonaliśmy niezbędne testy. Sama transakcja przebiegła bardzo sprawnie, od pierwszego kontaktu, aż po instalację plotera w Naszej firmie, podczas której zostało przeprowadzone szkolenie z obsługi. Mam nadzieję że Nasza współpraca z firmą GRAFMASZ będzie kontynuowana, a poziom świadczonych usług będzie równie profesjonalny jak przy tej instalacjipowiedział Marek Dolata.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności