Papier czerpany rosnący w ofercie ART-PAPIERPoprzedni artykuł 

Papier czerpany z nasionami z zadrukiem (seed paper)
Papier czerpany z nasionami z zadrukiem (seed paper)

Ręcznie czerpiemy papiery z różnymi nasionami np. maciejka, rumianek,maki polne w rozmiarach A6,A5,A4 A+ (61 x 66 cm). Papiery utrzymywane w wilgoci zaczynają kiełkować. Jeśli chcesz obserwować ten proces włóż kartkę do przezroczystego pojemnika i przykryj lub zamknij aby utrzymać wewnątrz wilgoć (w biurze w małą szklarenkę zamieniliśmy plastikowy pojemnik na ciasto, jeśli chcesz zobaczyć jak sprawdził się w tej roli zobacz filmik poniżej).

Postaw pojemnik w słonecznym miejscu i pamiętaj o zraszaniu - papier nie może zostać przesuszony! Jeśli chcesz możesz też włożyć kartkę bezpośrednio do ziemi, podlewać i czekać na pierwsze kiełki. Za troskliwą opiekę zatopione w papierze nasiona odwdzięczą się pięknymi kwiatami ;-)

Papier czerpany można u nas zadrukować w pełnym kolorze wyczarowując z niego oryginalne i ekologiczne gadżety: ulotki, bony rabatowe, wizytówki, metki, winietki, zaproszenia. Realizujemy zamówienia niskonakładowe ale także na potrzeby większych kampanii marketingowych np. inserty do czasopism, zawieszki produktowe, zakładki, ulotki.

Rośliny są elementem ozdobnym i nie nadają się do spożycia.

Na podstawie informacji firmy Art-Papier

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności