Ogólnopolski Konkurs Poligraficzny - informacja o składaniu dokumentów na studiaPoprzedni artykuł 

Drodzy Laureaci i wyróżnieni Finaliści konkursu,

Jeszcze raz serdecznie Wam gratulujemy! Mamy nadzieję, że dołączycie do grona naszych studentów w zbliżającym się roku akademickim.

Uprzejmie prosimy o dopełnienie wszystkich formalności w związku z rekrutacją na studia w Politechnice Warszawskiej, która rozpoczyna się 8 czerwca 2021 r. Poniżej podajemy wszelkie niezbędne informacje. Prosimy o zarejestrowanie się w systemie i przestrzeganie terminów rekrutacji. Prosimy mieć na uwadze, że brak takiej rejestracji uniemożliwi rekrutację na studia pomimo posiadanego dyplomu laureata czy wyróżnionego finalisty konkursu.

Osoby, które zostały Laureatem czy wyróżnionym Finalistą V lub wcześniejszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego uzyskały uprawnienia do przyjęcia na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia Wydziału Inżynierii Produkcji poza normalną procedurą konkursową. Uprawnienia te obowiązują w roku uzyskania świadectwa dojrzałości. Listę osób, które uzyskały takie uprawnienia posiada Komisja Rekrutacyjna PW.

Osoby te proszone są o zarejestrowanie się w systemie internetowym za pośrednictwem strony.

https://www.zapisy.pw.edu.pl/ w terminie od 8 do 30 czerwca 2021 r. oraz o dostarczenie w tym terminie dokumentu potwierdzającego status wyróżnionego finalisty do Biura ds. Przyjęć na Studia zgodnie z wytycznymi podanymi na stronie:

https://www.pw.edu.pl/Rekrutacja/Studia-I-i-II-stopnia/Studia-stacjonarne-I-stopnia-i-jednolite

Szczegółowy terminarz dotyczący rekrutacji na studia znajduje się pod adresem:

https://www.pw.edu.pl/Rekrutacja/Studia-I-i-II-stopnia/Studia-stacjonarne-I-stopnia-i-jednolite/Terminarz

Gorąco zachęcamy do rekrutacji na Kierunek Papiernictwo i Poligrafię także osoby, którym nie powiodło się w konkursie. Obowiązuje wówczas normalna procedura rekrutacyjna według konkursu świadectw maturalnych, a termin rekrutacji trwa od 8 czerwca do 6 lipca 2021 r.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontaktowanie się z Biurem ds. Przyjęć na Studia pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa
Gmach Główny, pokój 66 tel. 22-629-60-70
22-234-74-12 fax. 22-234-74-29 e-mail: rekrutacja.bps@pw.edu.pl
https://www.pw.edu.pl/Rekrutacja

Informujemy, że Biuro ds. Przyjęć na Studia, wobec zaistniałej sytuacji epidemicznej, udziela informacji dotyczących rekrutacji na studia tylko drogą mailową. Prosimy o kontakt na adres: rekrutacja.bps@pw.edu.pl

Z pozdrowieniami i w oczekiwaniu na spotkanie na studiach,
Organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności