Finał Polish Graphic Design AwardsPoprzedni artykuł 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w czwartej edycji konkursu Polish Graphic Design Awards. 26 czerwca 2021 roku od godziny 16:00 w Komunie Warszawa (ul. Emilii Plater 31, Warszawa).

W trakcie wydarzenia zostaną ogłoszone wyróżnienia i nagrody główne w kategoriach: identyfikacja wizualna, plakat, projektowanie krojów pism, ilustracja, wydawnictwa, prasa, infografika, wayfinding, opakowania, motion graphics, digital media, projektowanie eksperymentalne i studenckie.

Przyznane zostaną także nagrody specjalne dla najlepszej projektantki lub projektanta, zespołu oraz projektu 2020 roku.

Wstęp jest wolny.

Wydarzenie realizowane zgodnie z urzędowymi zaleceniami sanitarnymi. Z uwagi na sytuacje pandemiczną wymagane są zapisy.

Uwaga!

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją poniższych warunków:

  • Każdy uczestnik zobowiązuje się do samodzielnego wyposażenia się w konieczne środki ochrony osobistej takie jak maseczkę zasłaniającą nos i usta, której noszenie jest obowiązkowe w przestrzeniach zamkniętych budynku gdzie odbywa się wydarzenie (sale, korytarze, toalety).
  • W uzasadnionych przypadkach dane osobowe uczestnika wydarzenia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) zostaną udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu oraz służbom porządkowym.
  • Uczestnikiem wydarzenia może być jedynie osoba, która wedle swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną lub nie przebywa na kwarantannie i pod nadzorem epidemiologicznym.

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności