Michelman i CMS Industrial Technologies, LLC nawiązują strategiczne partnerstwoPoprzedni artykuł 

Michelman i CMS Industrial Technologies, LLC nawiązują strategiczne partnerstwo CINCINNATI, OH (26 października 2021 r.) – Michelman niedawno nawiązał współpracę z CMS Industrial Technologies, LLC (CMS) w celu produkcji sprzętu do powlekania, w tym powlekarek prętów, powlekarek prętów prasujących, powlekarek ostrzowych, powlekarek natryskowych i testerów kąta przesuwu. CMS zajmie się również inżynierią, wymianą części i serwisem.

Jak wyjaśnia Pete Petrie, dyrektor sprzedaży firmy Michelman na region obu Ameryk: „Michelman od ponad 50 lat sprzedaje funkcjonalne powłoki na bazie wody w branży rolowej tektury falistej. Nawiązaliśmy współpracę z CMS, aby wspierać tę działalność w zakresie projektowania, budowania, sprzedaży i serwisowania naszych aplikacji i sprzętu testującego. Współpraca z liderem branży, takim jak CMS, pozwala nam dopasować naszą innowacyjną technologię do wiodącego na rynku sprzętu aplikacyjnego”.

Kevin Norberg, prezes i dyrektor generalny CMS, dodaje: „Wierzymy, że nasze partnerstwo z Michelmanem zapewni możliwości rozwoju obu firmom. Co więcej, nasze firmy doskonale pasują, ponieważ współpracujemy z naszymi klientami, aby wspierać zrównoważony rozwój, tak jak Michelman. Na przykład pomagamy w ponownym roztwarzaniu i recyklingu powlekanych papierów i tektury, które promują powłoki Michelmana”.

Obie organizacje cechują się bliskim podejściem do współpracy i klientem i z niecierpliwością czekają na wprowadzenie możliwości powlekania poprzez udaną produkcję i sprzedaż urządzeń do powlekania, które będą lepiej służyć branży tektury falistej na całym świecie.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności