Print Łódź i Amagraf - kompleksowa obsługa i przyjacielskie relacjePoprzedni artykuł 

Od lewej: Maciej Gadziński (Print Łódź), Michał Gabryniak (Amagraf)
Od lewej: Maciej Gadziński (Print Łódź), Michał Gabryniak (Amagraf)

Print Łódź to kolejna drukarnia, która zaufała firmie Amagraf, gromadząc w swoim parku maszynowym sprzęt w całości dostarczony przez tego właśnie dostawcę. Maciej Gadziński - jej właściciel podkreśla, że wynika to z wieloletniej znajomości, ale także z dużego zaufania, którym darzy jego właścicieli. Jedną z ostatnich inwestycji jest tu maszyna Canon imagePRESS C710z finisherem broszurująco-szyjącym oraz dwa urządzenia do wykańczania Duplo – falcerkę z podciśnieniowym pobieraniem papieru i wielofunkcyjne urządzenia Docuccuter . Wcześniej firma zakupiła w Amagrafie również inne urządzenia introligatorskie takie jak gilotyny, foliarki, ploter czy wiertarki do papieru.

Maciej Gadziński, tworząc drukarnię Print Łódź, poszukiwał sprzętu wydajnego i proekologicznego. „Nie chcieliśmy budować naszej marki na maszynie, którą może mieć każdy – podkreśla - ale na urządzeniu, które przyciągnie do nas klientów swoją jakością. Firma Amagraf, którą znam od lat, stała się naszym partnerem, doradcą i w efekcie dostawcą niemal każdego urządzenia, jakie posiadamy. Kompleksowo zajęła się naszymi potrzebami i bardzo elastycznie, na każdym etapie, podeszła do naszych oczekiwań. Ostatecznie trafił do nas sprzęt, który zapewnia wysoką jakość produkcji, wzbudzającą nie tylko zaufanie klientów, ale wręcz ich zachwyt. Wystarczy wspomnieć przykład pani fotograf, która do tej pory współpracowała z inną drukarnią. Kiedy pokazaliśmy jej wydruki z naszej drukarni, zachwyciła się nimi i podjęliśmy współpracę. Tego rodzaju klient to najlepsza rekomendacja dla tego, czym się zajmujemy”.

Oferta drukarni Print Łódź jest obecnie bardzo wszechstronna. Wykonuje ona prace z zakresu szeroko pojętego akcydensu – ulotki, wizytówki, kalendarze, broszury, gazetki, naklejki, bannery, plakaty (w tym wielkoformatowe), napisy na koszulki, druki akcydensowe, fototapety i wiele innych. „W tym zakresie – mówi Maciej Gadziński - podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów, starając się spełnić ich oczekiwania i oferując bardzo wysoką jakość, a także krótkie terminy realizacji zleceń, co nam się udaje. Dzięki temu przybywa nam stale klientów, a drukarnia się rozwija”.

Wśród nich są firmy, instytucje, ale także klienci indywidualni - głównie z Łodzi i okolic, ale także z innych regionów. „Już wkrótce - mówi Maciej Gadziński - na naszej nowej stronie www uruchomimy mini sklep internetowy, który w jeszcze większym stopniu uprości składanie zamówień. Ich różnorodność, dzięki maszynom jakie posiadamy, jest ogromna, a jakość, jaką gwarantuje Canon imagePRESS C710 z finisherem broszurująco-szyjącym, bliska jest jakości charakteryzującej wydruki offsetowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu”.

„Canon imagePRESS C710 to cyfrowy, kolorowy i wydajny system drukujący – podkreśla Maciej Gadziński. - Posiada profesjonalne opcje wykańczania i obsługuje różne rozmiary i formaty papieru, w tym SRA3 i A4, kopert, ciężkich podłoży o gramaturze do 350 g/m². Posiada także wyjątkową funkcję zadruku długich arkuszy (do1300 mm),. Przede wszystkim jednak jest to urządzenie gwarantujące stabilną jakość na wysokim poziomie, dokładność i doskonałe pasowanie. Wszystkie te elementy zapewniają nam możliwość zastosowania go w bardzo szerokim zakresie. Naszą pracę usprawnia także sprzęt introligatorski, jakim dysponujemy – w tym dwa urządzenia do wykańczania Duplo. Pozwalają nam realizować prace bardzo szybko, co w druku cyfrowym ma ogromne znaczenie. Można więc powiedzieć, że drukarnia, jaką wspólnie z pomocą dostawcy wyżej wymienionych maszyn – firmą Amagraf – udało mi się zbudować, śmiało może obecnie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia”.

Maciej Gadziński podkreśla również rolę Amagrafu we wszystkich inwestycjach, na jakie się zdecydował: „Od początku naszej znajomości mam zaufanie do tej firmy. Sam jestem związany z branżą poligraficzną od ponad 15 lat, ale doświadczenie i bogata oferta firmy Amagraf, jej chęć pomocy, elastyczność są dla mnie jej dużym atutem. Jeśli do tego dołączymy pomocny i prężnie działający serwis tej firmy, a także kompleksową obsługę z jej strony - wszystko to czyni z niej partnera niemal doskonałego, na którym nie zawiodłem się do tej pory ani razu”.

„Bardzo nas cieszy fakt, że nasza bogata oferta, a także pełne zrozumienie potrzeb klienta, pozwoliło nam pomóc kolejnej, stosunkowo młodej firmie w wyposażeniu jej parku maszynowego – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. – Fakt, że klienci obdarowują Amagraf tak dużym zaufaniem jest nie tylko powodem do satysfakcji, ale także motywacją do dalszej, wytężonej pracy. Miło jest śledzić po takich zakupach ich rozwój, a co bardzo częste – uczestniczyć w nim, dostarczając kolejne rozwiązania na miarę potrzeb klientów, które wraz z ich rozwojem rosną. Fakt, że doceniają oni również serwis firmy Amagraf, jest dla nas również powodem do dumy.”

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności