GRAFMASZ dostarcza kolejny ploter do drukarni Reklama AZPoprzedni artykuł 

Cyfrowy finishing etykiet Grafmasz
Cyfrowy finishing etykiet Grafmasz

Reklama AZ to firma, która powstała w 1990 r. w Łasku w województwie łódzkim. Firma stale rozbudowuje swój park maszynowy. Jedną z ostatnich maszyn, w które firma zdecydowała się zainwestować początkiem 2021 roku był ploter tnąco-bigujący DF0906MT” zakupiony w firmie GRAFMASZ.

Drukarnia działa również w cyfrowym druku etykiet bazując na rozwiązaniu do druku firmy Konica Minolta. Finiszing etykiet odbywał się dotychczas na dwóch mniejszych ploterach jednogłowicowych, które nie były wystarczająco wydaje pod rosnące zapotrzebowanie firmy. Rozwiązaniem był zakup plotera VD 320 III z Grafmasz który umożliwią dużo wydajniejszą pracę.

„Chcemy obsługiwać profesjonalnie każdego klienta i zwiększamy mimo pandemii ilość zleceńmówi Pan Marek Dolata, właściciel drukarni. Jesteśmy zadowoleni z plotera SINAJET, który kupiliśmy w firmie Grafmasz, który umożliwił nam wykonywanie niewielkich zleceń i jest uniwersalnym urządzeniem spełniającym Nasze oczekiwania. Postanowiliśmy po raz kolejny zaufać firmie Grafmasz, która przedstawiła nam rozwiązanie urządzenia do wycinania etykiet, które posiada aż 4 głowice tnące za pomocą noży. Prędkość maksymalna pracy jest wyższa niż dotychczasowe wycinarki jednogłowicowe co w polaczeniu daje nam kilkunastokrotnie większą wydajność niż dotychczasowe rozwiązania. Ploter pozwala wycinać z roli o szerokości do 340mm”.

VD 320 III to zautomatyzowany, cyfrowy ploter wyposażony w 4 głowice tnące za pomocą noży i maksymalnie pozwalający na pracę z prędkością do 6m/min. Urządzenie zalecane jest do wycinania, nacinania etykiet i naklejek. Posiada czujniki kontroli prowadzenia wstęgi, stół z podsysem. Wczytywanie programów odbywa sięga pomocą odczytania znaczników. Standardowo wyposażone jest również w laminowanie na zimno z regulacją pasowania wstęgi. Hamulec elektromagnetyczny (proszkowy) na odwijaku i nawijakach, gwarantuje stały naciąg. Możliwość cięcia i rozdzielania na bobiny (standard- 6 noży = 7 bobin ; opcjonalnie- maks. 15 noży = 16 bobin). Moduł do łączenia wstęgi podczas zmiany rolek – minimalizuje straty materiału. Maszyna posiada pneumatyczne wałki rozprężne (odwijak/nawijak) ułatwiające wymianę roli.

Firma Grafmasz profesjonalnie podeszła do tematu zakupu przez Nas maszyny. Podczas wizyty w siedzibie firmy wykonaliśmy niezbędne testy. Sama transakcja przebiegła bardzo sprawnie, od pierwszego kontaktu, aż po instalację plotera w Naszej firmie, podczas której zostało przeprowadzone szkolenie z obsługi. Mam nadzieję że Nasza współpraca z firmą GRAFMASZ będzie kontynuowana, a poziom świadczonych usług będzie równie profesjonalny jak przy tej instalacjipowiedział Marek Dolata.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności