Shanghai Hengze Printing Company podnosi poziom dzięki CrystalCleanConnectPoprzedni artykuł 

Firma Asahi Photoproducts, pionier w rozwoju fleksograficznych płyt fotopolimerowych, poinformowała, że Shanghai Hengze Printing Company jest w trakcie instalowania zupełnie nowej linii do produkcji płyt fleksograficznych CrystalCleanConnect. Ten chiński producent etykiet zastosował już zmywalne wodą płyty Asahi AWP™-DEF, aby podnieść jakość i poprawić swoją konkurencyjność.

Dodanie linii CrystalCleanConnect i przejście na zmywalne wodą płytki Asahi AWP™-DEW, które są zoptymalizowane do użytku z CrystalCleanConnect, przeniosą produktywność, wydajność i zrównoważony rozwój firmy na wyższy poziom, pozycjonując ją jeszcze korzystniej w bardzo konkurencyjny rynek chiński. Firma została założona w 2001 roku jako sklep typograficzny produkujący etykiety na produkty codziennego użytku wśród ludności chińskiej. Shanghai Hengze oferuje kompleksowe usługi typu end-to-end pod jednym dachem, od projektu produktu i przygotowania do druku po gotowy produkt, umożliwiając wysoki poziom dostosowania i spersonalizowanej obsługi dla swoich klientów.

„W ciągu ostatnich dwóch lat, odkąd wdrożyliśmy zmywalne wodą płyty Asahi AWP™ CleanPrint, zaobserwowaliśmy doskonałe wyniki w zakresie poprawy jakości”, powiedział Li Xiaocheng, założyciel firmy Hengze. „Kiedy dowiedzieliśmy się o wartości dodanej, jaką CrystalCleanConnect może wnieść do naszej działalności, nie mogliśmy się doczekać rozpoczęcia. Cieszymy się również, że wcześnie przyjęliśmy to wyjątkowe, wysoce produktywne i innowacyjne rozwiązanie”.

CrystalCleanConnect powstał w wyniku współpracy Asahi Photoproducts, ESKO i Kongsberg. Łączy kluczowe technologie sprzętowe i programowe ze wszystkich organizacji, aby zapewnić wysoce wydajną i zrównoważoną, gotową do montażu, zmywalną wodą płytę fleksograficzną dla przemysłu opakowaniowego, wprowadzając nowy poziom standaryzacji do druku fleksograficznego. CrystalCleanConnect oferuje szereg przełomowych zalet, od projektu do druku, w tym:

  • W pełni zautomatyzowany i połączony proces, który rozpoczyna się od załadowania materiału płyty przez operatora i naciśnięcia przycisku w celu zainicjowania procesu. Płyty są następnie obrazowane, rozwijane i cięte w linii w jednym zintegrowanym procesie, dostarczając gotowe do montażu płyty z tyłu.
  • Znacznie obniżony całkowity koszt posiadania. Zmniejszając liczbę kroków z 12 do 1, minimalizując potrzebę interwencji operatora i automatyzując cały przepływ pracy, nie tylko zmniejsza się koszty pracy, ale także zmniejsza się marnotrawstwo i ryzyko błędów. Płyty są również produkowane szybciej niż innymi metodami, zwiększając przepustowość i skracając czas wprowadzania na rynek produktów do druku fleksograficznego.
  • Doskonała spójność jakości druku. Automatyzacja sprawdzonego procesu wytwarzania płyt zapewnia bardziej spójne płyty, co ostatecznie sprawia, że prasa drukarska jest bardziej wydajna i opłacalna.
  • Najlepszy w swojej klasie ślad środowiskowy, który obejmuje mniej odpadów, eliminację chemikaliów do wymywania na bazie LZO związanych z wytwarzaniem płyt na bazie rozpuszczalników, mniejsze zużycie energii i wiele innych.

Płyty CleanPrint firmy Asahi Photoproducts, takie jak płyty AWP™-DEW zoptymalizowane do użytku z CrystalCleanConnect, zostały specjalnie zaprojektowane do przenoszenia całego pozostałego atramentu na drukowane podłoże. Wynika to z niższej energii powierzchniowej płyty. Płyty w technologii CleanPrint nie muszą być czyszczone tak często, jak konwencjonalne cyfrowe płyty solwentowe. Redukcja przerw na czyszczenie płyt zapewnia znaczną poprawę wydajności, a także bardziej stałą jakość.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań fleksograficznych firmy Asahi Photoproducts, które są w harmonii ze środowiskiem, odwiedź stronę www.asahi-photoproducts.com.

Na podstawie informacji firmy Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności