Snuggle wdraża systemy Kornit Atlas MAX, aby wspierać zrównoważony wzrost w zakresie produkcji na żądaniePoprzedni artykuł 

Kornit Digital Ltd. (NASDAQ: KRNT), światowy lider w dziedzinie zrównoważonych technologii produkcji cyfrowych tekstyliów na żądanie, ogłosił dzisiaj, że firma drukarska Snuggle z siedzibą w Peterborough, w Wielkiej Brytanii, zainstalowała dwa Systemy Kornit Atlas MAX zapewniają doskonałą wszechstronność w operacjach produkcyjnych na żądanie. Jako klient Kornit od 2017 roku, dodanie najbardziej zaawansowanych systemów produkcji bezpośrednio do odzieży Kornit odzwierciedla trwałą rentowność i wzrost Snuggle od tego czasu.

Kornit Atlas MAX to pierwszy cyfrowy system do produkcji bezpośredniej odzieży wykorzystujący technologię XDi, która umożliwia użytkownikom symulowanie haftu, sublimacji, transferu ciepła winylu i efektów graficznych 3D za pomocą jednej jednoetapowej platformy, przy użyciu przyjaznego dla środowiska NeoPigment firmy Kornit Atramenty ™. Zapewniając doskonałą szczegółowość grafiki, stałą jakość detaliczną oraz niski i stały koszt wydruku w celu zapewnienia rentowności w dowolnej ilości, system został zaprojektowany z myślą o dostosowaniu do długoterminowych potrzeb w zakresie automatyzacji, co pomaga firmom takim jak Snuggle w rozwiązywaniu ciągłego niedoboru siły roboczej.

Dzięki łącznie siedmiu systemom Kornit Digital Snuggle jest obecnie w stanie produkować do 12 000 sztuk dziennie, a od czasu pierwszej inwestycji w tę technologię rozszerzył swoją przestrzeń produkcyjną ponad trzykrotnie. Chociaż firma obejmuje dział haftu, Snuggle odrzucił sitodruk ze względu na powolny proces konfiguracji, nieefektywne pobieranie próbek przy zamówieniach masowych i niemożność generowania zysku z mniejszych niestandardowych zamówień. Co więcej, cyfrowa produkcja na żądanie miała kluczowe znaczenie dla ich dostosowania, gdy pandemia spowodowała, że wielu klientów nagle anulowało zamówienia hurtowe.

„Nasz wybór zawsze opierał się na szybkości i jakości” – powiedział Shabbir Maimoon, dyrektor i współzałożyciel Snuggle. „Technologia Atlas MAX zapewnia wyraźną poprawę jakości wydruków przy lepszym niż kiedykolwiek wcześniej kryciu białego atramentu na ciemnych kolorach. Umożliwia drukowanie 3D, dzięki czemu masz wypukłe wydruki i możesz robić rzeczy, których szuka wiele marek. Daje ci tę przewagę i coś innego”.

„Eliminując wiele wad związanych z powolnymi procesami analogowymi, które wymagają znacznej pracy i przestrzeni produkcyjnej, Kornit Atlas MAX jest zdecydowanie najbardziej wydajną technologią dostępną do zrównoważonego drukowania na żądanie, a tym samym najlepiej odpowiada na potrzeby konsumentów, bez względu na dynamika i wyzwania dzisiejszego rynku” — powiedział Chris Govier, prezes Kornit Digital Europe, Middle East and Africa. „Sukces Snuggle mówi sam za siebie i z dumą wspieramy ich jakością detaliczną, niezawodnością i sprawnością biznesową, aby czerpać korzyści z nowych możliwości biznesowych, skutecznie zarządzać zapasami, realokować zasoby w celu długoterminowego wzrostu i odpowiadać na wezwanie do sumiennego praktyki produkcyjne. Kornit pisze system operacyjny, który zapewnia zrównoważone spełnienie wymagań na żądanie, a operacje takie jak Snuggle demonstrują moc technologii cyfrowej, która pozwala przejąć kontrolę nad całością i zwiększyć zyski”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności