Rewolucja w szatngowaniu - Highcon i Digiprint zapraszają na webinarium!Poprzedni artykuł 

Już 20-go kwietnia, odbędzie się webinarium poświęcone cyfrowej przyszłości sztancowania i bigowania. Spotkanie organizuje firma Digiprint oraz producent maszyn do finishingu firma Highcon. Podczas wydarzenia będzie możliwość przekonania się jak pracuje model Highcon Beam, a także odpowiedzieć na pytania o wcale nie tak odległą, cyfrową przyszłość finishingu.

Maszyny cyfrowe umożliwiające przemysłowe sztancowanie oraz bigowanie pozwalają zapewnić zrównoważony rozwój przedsiębiorstw, a także mają znaczący wpływ na środowisko, dzięki ograniczeniom w konieczności produkcji konwencjonalnych wykrojników. Dzięki maszynom Highcon, magazyny wykrojników mogą zostać zminimalizowane i zaadaptowane na nowe pomieszczenia. Model Beam jest maszyną do cyfrowego cięcia i bigowania kartonu, opakowań z tektury falistej, ekspozytorów a także zastosowań komercyjnych o wydajności do 5 000 arkuszy B1 na godzinę

Spotkanie poprowadzi Szymon Symonowicz specjalista w dziedzinie poligrafii cyfrowej, poligraf z wykształcenia od 16 lat związany z branżą. Całość webinarium odbędzie się w języku polskim.

20 kwietnia 2022 | Godzina 10:00 | Platforma ZOOM

Więcej informacji oraz rejestracja: http://www.digiprint.pl/lp/rewolucja-w-sztancowaniu.html
Więcej o Maszynach Highcon: http://www.digiprint.pl/produkty/highcon-beam.html

Na podstawie informacji organizatorów

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności