EyeC prezentuje swoją obecność w sieci w nowej odsłoniePoprzedni artykuł 

EyeC, światowy ekspert w dziedzinie systemów wizyjnych i kontroli druku, zaprezentował całkowicie przeprojektowaną stronę internetową. Oprócz nowoczesnego i przyjaznego dla użytkownika wzornictwa, nowa strona internetowa oferuje jeszcze lepszy przegląd systemów kontroli EyeC, a także dopracowane treści na temat kontroli obrazu druku. Nowa strona internetowa jest już dostępna pod adresem www.EyeC.com.

Zaktualizowana strona korporacyjna EyeC imponuje intuicyjnie zaprojektowanym interfejsem, który zapewnia szczegółowy przegląd wszystkich dostępnych funkcji. Dzięki przyjaznej dla użytkownika nawigacji głównej, odwiedzający stronę główną szybko i bez objazdów docierają do celu.

Na nowych stronach użytkownicy dowiadują się szczegółowo, w jakich branżach systemy i rozwiązania kontrolne EyeC mogą być stosowane. Nowy formularz kontaktowy umożliwia zainteresowanym szybkie znalezienie odpowiedniej osoby kontaktowej w przypadku pytań i komentarzy oraz skontaktowanie się w dowolnym momencie.

Oprócz aktualnych komunikatów prasowych, informacji ogólnych i materiałów graficznych, w menu można znaleźć oferty multimedialne, takie jak filmy i ważne wydarzenia branżowe EyeC. Studia przypadków od klientów i partnerów przedstawione są w sekcji Bibliografia

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności