Wakacyjne Pomaganie #sPRINTem pod hasłem „Akcja szkoła“. Niespodzianka dla zwycięzcy.Poprzedni artykuł 

Osoby zaangażowane w akcję Pomagamy #sPRINTem w okresie wakacyjnym nie tylko mogą spalić wiele kalorii i pomóc dzieciom z Fundacji ESPA, ale także mają szansę na ciekawą, personalizowaną niespodziankę.

LFP Industrial Solutions wdrożył półtora roku temu w branży poligraficznej akcję Pomagamy #sPRINTem. Dzięki zaangażowaniu uczestników w spalanie kalorii, firma wspiera finansowo najmłodszych wychowanków Fundacji ESPA w ich dążeniu do zdobywania wiedzy oraz rozwijania talentów. Osoba biorąca udział w wyzwaniu, która spali najwięcej kalorii może otrzymać wyróżnienie „Wzorowego Pomagacza”.

Jeszcze więcej Pomagamy #sPRINTem

W okresie wakacyjnym jednak nie tylko kalorie będą miały znaczenie! Organizator postanowił dodatkowo wynagrodzić najciekawsze zdjęcie z treningu zarejestrowanego w akcji Pomagamy #sPRINTem. Wystarczy podczas aktywności sportowej zrobić zdjęcie, a przy zapisywaniu treningu w aplikacji MapMyRun należy dodać wykonaną fotografię.

Tym samym firma LFP Industrial Solutions zaopatrzy podopiecznych Fundacji ESPA w przybory szkolne po to, aby dzieci były w pełni gotowe na zajęcia edukacyjne w nowym roku szkolnym.

Do pomocy można przystąpić w dowolnym momencie wakacyjnym (i nie tylko) poprzez dołączenie do grupy „Akcja pomagamy #sPRINTem”. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Organizatora: https://www.lfp-industrial.pl/sprintem/

Na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności