Rozwój portfolio Antalis w papierach ozdobnychPoprzedni artykuł 

Firma Antalis z przyjemnością ogłasza, że nabyła portfolio legendarnych marek takich jak Conqueror, Curious Collection, Keaykolour, Pop’Set i Rives od swojego historycznego dostawcy Arjowiggins Scotland Limited, który przeszedł w proces likwidacji we wrześniu tego roku.

W połączeniu z marką Olin pozyskanie tych marek świadczy o zaangażowaniu firmy Antalis w kontynuację rozwoju gamy wysokojakościowych papierów ozdobnych w kluczowych kategoriach, jakimi są kreatywne materiały reklamowe, materiały publikacyjne, okładki, produkty ozdobne, papiery firmowe, kartony specjalne i wysokiej jakości opakowania, kolorowe papiery offsetowe, etykiety, zaproszenia i koperty.

„Cieszymy się, że możemy zapewnić długoterminową przyszłość tym kultowym markom” – powiedział Xavier Jouvet, Antalis Group Papers Director. „Dzięki wsparciu najlepszych dostawców w branży pracujemy obecnie nad ponownym ich przywróceniem, kładąc duży nacisk na jakość produktów oraz poziom serwisu logistycznego. W międzyczasie, aby zabezpieczyć obecne potrzeby klientów, pozyskaliśmy zdecydowaną większość pozostałych zapasów. W połączeniu z asortymentem zgromadzonym w lokalnych magazynach możemy dzięki temu zapewnić większość zapotrzebowania klientów, zanim przejdziemy na nowe źródła zaopatrzenia w I kwartale 2023 r. W krajach, w których Antalis ani inne spółki z KPP Group nie oferują bezpośredniej sprzedaży, kontynuujemy sprzedaż tych marek za pośrednictwem sieci partnerów dystrybucyjnych” – dodał.

Alistair McAlinden, dyrektor zarządzający w Interpath Advisory and Joint Administrator, powiedział: „Z przyjemnością sfinalizowaliśmy tę transakcję, która zabezpiecza przyszłość tego portfolio wysokiej jakości papierów ozdobnych.”.

Na podstawie informacji firmy Antalis

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności