Hish Offset Print pozyskuje drukarkę Scodix Ultra 6000 Digital Enhancement w rozmiarze B1, aby zwiększyć możliwości zdobieniaPoprzedni artykuł 

Maszyna Scodix Ultra 6000 Press jest znana z doskonałych rozwiązań w zakresie uszlachetniania druku w branży sztywnych pudełek i składanych pudełek kartonowych
Maszyna Scodix Ultra 6000 Press jest znana z doskonałych rozwiązań w zakresie uszlachetniania druku w branży sztywnych pudełek i składanych pudełek kartonowych

Firma Scodix, wiodący na świecie dostawca rozwiązań do ulepszeń cyfrowych dla branży poligraficznej, ogłosiła, że firma Hish Offset Print nabyła maszynę Scodix Ultra 6000 Digital Enhancement formatu B1, unowocześniając swoją obecną maszynę formatu Ultra B2. Zespół stwierdził, że kluczowymi czynnikami wpływającymi na proces decyzyjny była produktywność systemu i wynikające z niej korzyści skali.

Hish Offset Print to renomowany izraelski producent wysokiej jakości druku opakowań z kartonów składanych. W swoim zakładzie o powierzchni 2000 metrów kwadratowych firma Hish planuje rozszerzyć istniejącą wydajność i zaoferować niezawodne rozwiązanie dla rosnącego zapotrzebowania na projekty specjalne i opakowania o zmiennym zdobieniu, przy czym Ultra 6000 wyznacza drogę jeszcze bardziej innowacyjnym możliwościom.

Oren Spitzer, dyrektor generalny i właściciel Hish Offset Print, komentuje: „Nasza pierwsza maszyna Scodix zapewniła nam szybki czas realizacji i poprawę jakości bez konfiguracji tradycyjnych procesów. Ponieważ większość produktów Hish Offset Prints ma format B1, oczekuje się, że Scodix Ultra 6000 Press zapewni kluczowe wsparcie ekonomiczne. Teraz, dzięki Scodix Ultra 6000, możemy zwiększyć wydajność, rozszerzając naszą wydajność zdobień o nasze zlecenia w formacie offsetowym B1”.

Maszyna Scodix Ultra 6000 Press znana jest z doskonałych rozwiązań w zakresie uszlachetniania druku w branży sztywnych pudełek i składanych pudełek kartonowych. Jej innowacyjna technologia zapewnia najlepsze rozwiązanie dla drukarzy pracujących na arkuszach formatu B1 i jest dostępna jako prasa o standardowym rozmiarze, wymagająca jedynie minimalnej powierzchni zajmowanej na hali produkcyjnej i mieszcząca się w każdej drukarni.

Amit Shvartz, dyrektor generalny i dyrektor operacyjny Scodix Israel, dodaje: „Izraelska branża poligraficzna jest niezwykle konkurencyjna, a dostawcy druku wymagają ekonomicznych rozwiązań, które umożliwiają wprowadzanie innowacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Hish Offset Print zdecydowała się na zakup nowej maszyny Scodix Ultra 6000, mając już okazję zapoznać się z zaletami naszej technologii. Maszyna Scodix Ultra 6000 Press oferuje doskonałą wydajność, szybki zwrot z inwestycji i zrównoważony rozwój, którego potrzebują dziś duże drukarnie opakowań. Jego unikalne zastosowania przyniosą klientom nowe, innowacyjne projekty i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie one będą. Scodix jest zobowiązana do dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie zdobienia, które zapewniają naszym klientom przewagę nad konkurencją”.

Na podstawie informacji firmy Scodix Ltd.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności