Używane drukarki HP Latex z gwarancją producenta w leasingu 0%Poprzedni artykuł 

Podstawą działalności firm z obszaru Signs&Display czy dekoracji wnętrz są wydajne i niezawodne drukarki wielkoformatowe. Zakup nowych urządzeń często przekracza możliwości finansowe wielu przedsiębiorców, szczególnie w początkowym stadium rozwoju biznesu. Dlatego firma Integart, będąca dystrybutorem technologii HP Latex, przygotowała atrakcyjną ofertę na używane drukarki HP Latex serii 300 oraz 500. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla firm chcących pozyskać dla swoich parków maszynowych nowoczesną i sprawdzoną technologię bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z zakupem urządzenia.

W ramach HP Select, w okresie od 1 do 31 marca bieżącego roku, firmy mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty HP Select na używane, w pełni sprawne drukarki HP Latex wraz z pakietem materiałów eksploatacyjnych. Niewątpliwym atutem tej oferty jest sam system finansowania - system Rat Leasingowych 0 %, który umożliwia rozłożenie płatności na 10, 20 lub 30 rat z minimalną wpłatą własną.

Każde urządzenie drukujące nabyte w ramach HP Select objęte jest 12-miesięczną gwarancją. Klienci nabywający drukarki w ramach HP Select mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu. Sam zakup urządzenia odbywa się z minimalną ilością formalności.

W ofercie HP Select dostępne są drukarki, które mogą zaspokoić potrzeby firm będących na różnym etapie swojego rozwoju. Dla tych, które szukają oszczędnych rozwiązań, idealnym wyborem może okazać się HP Latex 310. Bardziej wymagających użytkowników zadowolą zaawansowane modele, takie jak kultowy HP Latex 375, który znany jest ze swojej wszechstronności. Obecnie ilość takich urządzeń w Polsce wynosi ok. 220 i co miesiąc generują wolumen druku rzędu ok. 198000 m2.

Dla firm, które potrzebują wydajnych urządzeń, doskonałym rozwiązaniem może okazać się HP Latex 570. Drukarka wyposażona jest w ekonomiczne zbiorniki z tuszem o pojemności aż 3L. Niewątpliwą zaletą jest możliwość pracy tej maszyny w grupach roboczych. Pozwala to na podział zadań druku na więcej niż jedno urządzenie poprawiając tym workflow.

Dzięki zaawansowanej technologii HP oferowane urządzenia są w stanie drukować na różnorodnych mediach, co pozwala poszerzyć ofertę także o produkty wysokomarżowe.

Przedsiębiorstwa zainteresowane ofertą, proszone są o pozostawienie danych kontaktowych na tej stronie.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności