Sungwon Adpia jako pierwsza firma w Azji instaluje Scodix Ultra 6000 Digital Enhancement PressPoprzedni artykuł 

Aplikacje takie jak Scodix Foil™ i Scodix Sense™ umożliwią Sungwon klientom firmy Adpia, udoskonalić swoje projekty
Aplikacje takie jak Scodix Foil™ i Scodix Sense™ umożliwią Sungwon klientom firmy Adpia, udoskonalić swoje projekty

Scodix, wiodący dostawca cyfrowych rozwiązań do zdobień dla przemysłu poligraficznego, ogłasza dziś, że pierwsza instalacja Scodix Ultra 6000 w Azji odbędzie się w Sungwon Adpia.

Sungwon Adpia to jedna z największych firm web-to-print w Korei Południowej, posiadająca wiele lokalizacji w Seulu. Założona 18 lat temu firma produkuje szeroką gamę komercyjnych produktów drukowanych, w tym książki, przesyłki reklamowe, materiały marketingowe i promocyjne, ulotki i katalogi. Krótkie czasy realizacji, produktywność i jakość są kluczowe dla Sungwon Apia, aby sprostać wymaganiom klientów i mając to na uwadze, Sungwon Adpia zwróciła się do Scodixa o znalezienie odpowiedniego rozwiązania.

YounHee Lee, zastępca dyrektora generalnego w Sungwon Adpia komentuje: „Scodix Ultra 6000 jest idealny dla naszych zmieniających się potrzeb biznesowych, nasi klienci wymagają wielu wersji, a co za tym idzie krótkich serii. Jako jedna z największych drukarni w Korei Południowej, Scodix Ultra 6000 zapewnia nam to oraz potrzebne nam duże możliwości produkcyjne. Ta inwestycja pozwala nam dostarczać produkty, a jednocześnie umożliwia klientom tworzenie kreatywnych, efektownych projektów, które poprawiają wrażenia klientów związane z ich marką”.

Aplikacje takie jak Scodix Foil™ i Scodix Sense™ umożliwiają Sungwon Klienci firmy Adpia mogą udoskonalić swoje projekty bez uszczerbku dla czasów realizacji dzięki dużemu formatowi B1 urządzenia Scodix Ultra 6000. Elastyczność cyfrowej prasy poprawiającej to kolejna kluczowa zaleta firmy Sungwon Adpia ; jego zdolność do obsługi zarówno produkcji offsetowej, jak i cyfrowej, a także szereg dziesięciu ozdób na jednej platformie, dodatkowo zwiększają produktywność i racjonalizują przepływy pracy.

„Cieszymy się, że możemy zobaczyć Sungwona Adpia jako pierwsza firma w Azji zainstalowała nasz Scodix Ultra 6000” — mówi Sławomir Iwanowski, Scodix Global Channel Director , „Korea Południowa jest rynkiem bardzo wrażliwym na ceny, więc cieszymy się, że rynek rozumie korzyści ekonomiczne, jakie przynosi Scodix, a także zwiększa produktywność w celu zmiany miejsc pracy”.

„Podczas gdy większy format i zalety automatyzacji Ultra 6000 zwykle pasują do zastosowań związanych z pakowaniem, spełnia on również wymagania firmy Sungwon dotyczące dużej pojemności Adpia na potrzeby komercyjnego drukowania online. Cieszymy się, że możemy wspierać ich i ich reputację w dostarczaniu wyjątkowej wartości i obietnicy następnego dnia”.

Na podstawie informacji firmy Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności