Dziesięć instalacji kopioram ESKO w PolscePoprzedni artykuł 

W marcu tego roku firma Digiprint PL zainstalowała dziesiątą kopioramę cyfrową Esko XPS w Polsce! Offset&Flexo Studio, firma wywodząca się z Rzeszowa, uzupełniło swój park urządzeń o kopioramę XPS Crystal w formacie 4260. Została ona zaimplementowana obok naświetlarki Esko CDI Spark, na którą firma zdecydowała się kilka lat wcześniej.

XPS wyposażony w diody LED w tym samym czasie wykonuje naświetlanie wstępne, jakim jest tworzenie podstawy oraz zasadnicze, czyli tworzenie punktów drukujących. W zależności od rodzaju i grubości płyty fotopolimerowej cały proces trwa od 8 do 24 minut. Komfort obsługi zapewnia duży dotykowy ekran i bardzo uproszczony proces kalibracji płyt, dzięki wbudowanej bibliotece predefiniowanych ustawień dla ponad 150 płyt flekso od praktycznie wszystkich dostawców.

Cyfrowa kopiorama gwarantuje powtarzalność i stabilność przy produkcji wysokojakościowych płyt flekso. Dzięki temu klienci rzeszowskiej przygotowalni otrzymują najwyższą obecnie jakość dostarczanych matryc drukowych z wykorzystaniem technologii rastrowania Crystal, jak i Kodak NX.

Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli się wspólnie pochwalić rezultatami tego wdrożenia i nowymi inwestycjami w Offset&Flexo Studio – dodaje Zbigniew Jemioło, przedstawiciel firmy Digiprint PL odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań ESKO.

Firma Digiprint wywodzi się z polskiego rynku poligraficznego i od 23 lat rozwija na rodzimym rynku cyfrowe rozwiązania dla przemysłu poligraficznego. Wśród rozwiązań dystrybutora znajdują się między innymi maszyny do druku cyfrowego HP Indigo, maszyny do druku Inkjetowego HP PW, maszyny do uszlachetniania Scodix, plotery do cięcia i bigowania Kongsberg oraz szeroka oferta oprogramowania Esko dla prepressu i automatyzacji produkcji w przygotowalniach i drukarniach opakowaniowych.

Więcej informacji o firmie oraz produktach: www.digiprint.pl.

Na podstawie informacji firmy Digiprint

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności