Firma Çiftsan Etiket & Ambalaj wybrała cyfrową drukarkę inkjetową UV Durst Tau 330 RSCPoprzedni artykuł 

Wiodąca turecka drukarnia etykiet, Çiftsan Etiket & Ambalaj, zdecydowała się na cyfrową drukarkę atramentową UV Durst Tau 330 RSC o szybkości 7 kolorów/80 m/min, po skrupulatnym zbadaniu rynku etykiet i opakowań oraz odwiedzeniu Durst Customer Experience Centre w Brixen we Włoszech w celu wykonania testów.

Druk cyfrowy Durst

Çiftsan Etiket Ambalaj z siedzibą w Stambule produkuje wysokiej jakości etykiety, które zostały ocenione przez organizacje krajowe i międzynarodowe i otrzymały 137 nagród w ciągu 10 lat.

Na rozdaniu nagród FINAT, jednej z najbardziej prestiżowych nagród świata poligraficznego, Çiftsan Etiket Ambalaj znalazł się w czołówce w 2022 roku, zdobywając 22 nagrody.

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Çiftsan Etiket & Ambalaj jest to, że ma wizję i sprzęt do zarządzania projektami marek. Jest to zespół, który zawsze ciężko pracuje, aby wyprodukować to, co najlepsze, z wizją, która nie waha się przekraczać granic. To zespół, który posiada wiedzę pozwalającą z powodzeniem zarządzać wieloma etapami narodzin marki, od opakowania po projekt etykiety i druk. Chcą, aby świat obserwował najlepsze etykiety i opakowania, które produkują w nadchodzących latach, wykonując jeszcze więcej wspaniałej pracy w przyszłości.

Çiftsan Etiket & Ambalaj utrzymuje swoją pozycję pierwszego dostawcy ważnych marek na rynku krajowym i kontynuuje współpracę z ważnymi krajami za granicą.

Ponadto firma stale inwestuje w nowe technologie, aby oferować swoim klientom jeszcze lepszą jakość. W ostatnim czasie zdecydowali się wzbogacić swoją flotę maszyn o inkjetową cyfrową drukarkę UV Durst Tau 330 RSC z 7 kolorami, w pełni wyposażoną w opcje.

Pan Hakan Yolgun, współwłaściciel i dyrektor generalny, powiedział o tej inwestycji: To dla nas ekscytujące, że nasze ścieżki z Durstem przecinają się na tej długiej drodze, którą wybraliśmy, aby produkować najlepsze etykiety i opakowania na świecie. Współpraca ta była bardzo pożądana przez obie strony i bardzo się cieszymy, że doszła do skutku. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie podpisać wiele udanych projektów. Durst okazał się dobrym partnerem w tej długiej podróży. Mam nadzieję, że ta bardzo cenna dla nas współpraca będzie trwała przez wiele lat.

Pani Ebru Yolgun, współwłaścicielka, powiedziała o tej inwestycji: Każda nowa technologia, którą wprowadzamy do naszej konstrukcji, zawsze nas ekscytowała. Dzięki tej nowej technologii, której będziemy używać z Durstem, będzie ona bardzo skuteczna w określaniu naszej przyszłej mapy inwestycyjnej.

O tej inwestycji powiedział również współwłaściciel Pan Erkan Yolgun: Sukces w produkcji to nie tylko wyprodukowanie najlepszego, ale także zapewnienie ciągłości najlepszej produkcji. Cieszymy się, że nasza inwestycja w Durst Tau 330 RSC się opłaciła.

Myślę, że oszczędza czas, który jest najważniejszym kosztem produkcji, dzięki wielu cechom, takim jak wysoka jakość druku, wygoda obsługi, przejrzysty interfejs użytkownika, stabilność produkcji i analiza produkcji.

Durst Tau RSC 330

Maszyna jest dostępna w szerokości druku 330 mm, oferując 7 kolorów, w tym pomarańczowy, fioletowy i biały, w trybie pełnej prędkości. Dzięki natywnej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi w połączeniu z najmniejszym rozmiarem kropli wynoszącym 2 pl oraz nowo opracowanymi, wysoce pigmentowanymi atramentami Durst Tau RSC drukarka zapewnia wyjątkową jakość druku. Zawiera nową funkcję automatycznej konserwacji, która pozwala uniknąć przestojów i obniżyć koszty serwisu. Automatyczne czyszczenie głowic drukujących odbywa się bezdotykowo przez zintegrowaną jednostkę konserwującą, co zapewnia lepszą i stabilną jakość druku.

Seria Durst RSC jest wyposażona w zaawansowane oprogramowanie Durst Workflow Label i Variable Data Printing, aby umożliwić klientom szybkie przygotowanie zadań drukowania dla wymagającego rynku etykiet.

Nowy tryb oszczędzania atramentu pozwala użytkownikom platformy Tau RSC obniżyć koszty atramentu średnio o 12% w drukarce CMYK. Oprogramowanie Durst Analytics szczegółowo raportuje dane produkcyjne dotyczące wydajności operacji.

Zdolność produkcyjna 1584 m2/godz. jest osiągalna przy prędkości druku 80 m/mw pełnym kolorze z bielą włącznie.

Durst Tau 330 RSC działa jako samodzielna drukarka lub jako rozwiązanie hybrydowe z dodatkiem konwencjonalnych opcji wykańczania. Daje to użytkownikowi nieograniczoną elastyczność w zakresie materiałów i szerokiego zakresu zastosowań.

Na podstawie informacji firmy Durst Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności