Avery Dennison ogłasza drugą grupę start-upów w swoim programie AD Stretch AcceleratorPoprzedni artykuł 

Firma Avery Dennison Corporation (NYSE:AVY) wybrała pięć startupów do kohorty 02 programu AD Stretch Accelerator. AD Stretch zajmuje się kluczowymi wyzwaniami w branży etykiet i opakowań, w tym opakowaniami połączonymi, innowacjami materiałowymi i zrównoważonym rozwojem. Do programu, realizowanego we współpracy z konstruktorem-operatorem akceleratora Highline Beta, napłynęło ponad 300 zgłoszeń od startupów z całego świata.

Po sukcesie inauguracyjnej kohorty, AD Stretch Cohort 02 dostarczy unikalny pilotażowy program akceleracyjny, który zachęca do współpracy, planowania, realizacji i analizy z wybraną grupą startupów w skondensowanym okresie sześciu miesięcy, prowadząc pilotaże w Ameryce Północnej i EMENĘ.

„Pięć startupów wniesie unikalne podejście i rozwiązania do naszych wyzwań oraz świeże spojrzenie na naszą branżę” — powiedział Jeroen Diderich , starszy wiceprezes i dyrektor generalny Avery Dennison Materials Group North America. „Razem będziemy napędzać innowacje i zrównoważony rozwój na całym świecie”.

Firma Avery Dennison wybrała te startupy ze względu na ich potencjał do rozwoju branży etykiet i opakowań. Inne kryteria obejmowały doświadczenie we wprowadzaniu produktów na rynek, generowanie sprzedaży i umiejętność współpracy z liderem branży z listy Fortune 500.

Startupami są:

  • BeFC: papierowe ogniwa biopaliwowe startupu wykorzystują enzymy do przekształcania glukozy i tlenu w energię elektryczną - zrównoważona alternatywa dla tradycyjnych miniaturowych baterii. Wiedza specjalistyczna Avery Dennison w połączeniu z nadającymi się do druku i elastycznymi biobateriami BeFC wzmocni nową generację logistyki, urządzeń medycznych, urządzeń medycznych do noszenia i urządzeń środowiskowych.
  • Więcej: Moree ułatwia firmom spożywczym przejście na opakowania wielokrotnego użytku dzięki innowacyjnym opakowaniom wielokrotnego użytku jako usłudze. Oferują torebki wielokrotnego użytku, łatwe zwroty i nagrody cyfrowe dla klientów, a jednocześnie śledzą zapasy, zamówienia i oszczędności środowiskowe za pośrednictwem swojej platformy SaaS. Wraz z Avery Dennison Moree pomoże markom zrobić duży krok w kierunku zerowej ilości odpadów, jednocześnie zachęcając do bardziej zrównoważonego stylu życia.
  • Peafowl Plasmonics: ogniwo gromadzące światło startupu może w niewidoczny sposób zasilać dowolną powierzchnię przewodzącą, w tym przezroczystą, rewolucjonizując urządzenia elektroniczne. Dzięki swojemu doświadczeniu w zakresie plazmoniki , nanomateriałów i wychwytywania energii słonecznej, Peafowl Plasmonics dołączy do Avery Dennison w podróży ku zrównoważonej energii.
  • Puro Renewables: Avery Dennison i Puro Renewables będą współpracować w ramach misji wyeliminowania długoterminowego wpływu odpadów z tworzyw sztucznych. Puro Renewables przekształca produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych, wykorzystując bioodnawialne bioodpady o ujemnym poziomie emisji dwutlenku węgla. Pomagają głównym producentom i markom tworzyć pożądane produkty, jednocześnie zmniejszając zależność od paliw kopalnych, zmniejszając ich ślad węglowy.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności