Do grona partnerów Ricoh Polska oferujących rozwiązania produkcyjne dołączyła firma ADP PolskaPoprzedni artykuł 

Do grona partnerów Ricoh Polska oferujących rozwiązania produkcyjne dołączyła firma ADP Polska - dostawca urządzeń wielkoformatowych i usług serwisowych. Współpraca dotyczy dystrybucji produkcyjnych ploterów serii Ricoh Pro™ L5100e. W ten sposób ADP Polska poszerza oferowane dotychczas rozwiązania w technologii ekosolwentowyej, solwentowej, UV i sublimacyjnej o przyjazną dla środowiska technologię lateksową.

„Od dawna obserwowaliśmy rozwój technologii lateksowej. Pojawienie się rozwiązań Ricoh, które utrwalają druk stosunkowo niską temperaturą i wykorzystują trwałe głowice piezoelektryczne było sygnałem, że warto wprowadzić tę technologię do naszej oferty” – tak wybór nowego dostawcy uzasadnił Dariusz Świercz, współwłaściciel ADP Polska.

„W Polsce technologia lateksowa nie jest kojarzona z marką Ricoh. Nasz nowy Partner ma więc okazję zmienić świadomość rynku i zaoferować swoim Klientom szybkie 64calowe plotery wykorzystujące atramenty przyjazne dla środowiska i zużywające znacznie mniej energii niż pozostałe rozwiązania tego typu.” – podkreśla Tadeusz Kuczkowski, Dyrektor polskiego działu Ricoh Graphic Communication i dodaje:. „Doskonała znajomość rynku, szeroka oferta produktów, oraz kompetentna kadra przekonały nas do rozpoczęcia współpracy z ADP Polska”.

Firma ADP Polska powstała w 2009 roku. Oprócz ploterów drukujących oferuje również plotery tnące, laminatory, trymery, atramenty i inne materiały eksploatacyjne. Jak zaznacza na swojej stronie: Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z klientami poprzez wiedzę, kompetencje, doświadczenie oraz rzetelność. W tak przyjętą strategię doskonale wpisują się wartości i sposób działania reprezentowane przez japońską korporację Ricoh.

Na podstawie informacji firmy Ricoh

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności