Abbott Label poszerza swoją ofertę o maszynę cyfrową HP Indigo 6kPoprzedni artykuł 

Abbott Label, wiodąca hurtowa firma zajmująca się drukiem na zamówienie od 2000 roku, z radością ogłasza przejęcie innowacyjnej maszyny cyfrowej HP Indigo 6K. Dzięki tej inwestycji firma Abbott Label zwiększy swoje możliwości produkcyjne, wykorzystując tę wydajną i bezpieczną maszynę cyfrową.

Firma Abbott Label, z siedzibą w Dallas, posiadająca zakłady na terenie całego kraju, rozciągające się od wybrzeża do wybrzeża, docierające do wszystkich głównych rynków w USA, oferuje szeroką gamę produktów, w tym czyste i drukowane etykiety magazynowe, niestandardowe produkty w trybie punktowym i czterokolorowym oraz formy fleksograficzne kombinacje. Głęboka koncentracja firmy na obsłudze klienta w celu promowania lojalności, w połączeniu ze strategią transformacji cyfrowej, pozwala jej sprostać zmieniającym się potrzebom swoich klientów.

Od momentu założenia firma Abbott Label traktowała priorytetowo bycie najbardziej zorientowaną na usługi firmą etykietową na rynku i tak pozostało 23 lata później. Aby kontynuować tę misję, firma zakupiła maszynę cyfrową HP Indigo 6K do swojego zakładu w Dallas, planując zapewnić kompleksowe usługi. W rzeczywistości Abbott Label jest w stanie zaoferować więcej opcji i dostosowań niż inne firmy w tej branży, a od końca roku budżetowego 2020 odnotował prawie 70% wzrost”.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością dalszego rozwijania naszej relacji z HP i poszerzania całej działalności” – powiedział John Abbott, właściciel i prezes Abbott Label. „Obserwowanie ewolucji i szybkich zmian naszej firmy od czasu wdrożenia drukarki cyfrowej było niesamowitym doświadczeniem”. Współpracujemy wyłącznie z czołowymi dostawcami w branży, czy to producentami drukarek, wytwórcami matryc, producentami materiałów czy dostawcami atramentów, i możemy śmiało powiedzieć, że HP jest kluczowym dostawcą, z którym współpracujemy”.

Abbott Label pokazuje, jak inwestowanie w technologię druku cyfrowego zwiększa wydajność, unowocześnia ofertę druku i podnosi poziom całego doświadczenia związanego z drukowaniem, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu, że obsługa klienta pozostaje na pierwszym miejscu.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności