EyeC Polska Sp. z o.o. przejmuje wyłączne przedstawicielstwo EyeC w PolscePoprzedni artykuł 

Konrad Sadowski, Sales & Service Manager EyeC Polska Sp. z o.o.
Konrad Sadowski, Sales & Service Manager EyeC Polska Sp. z o.o.
Wojciech Mrugacz, Service Engineer EyeC Polska Sp. z o.o.
Wojciech Mrugacz, Service Engineer EyeC Polska Sp. z o.o.

EyeC ogłasza postęp swoich działań w Polsce. Po przeniesieniu dotychczasowego dyrektora zarządzającego Marcina Wekslera, EyeC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przejmie ze skutkiem natychmiastowym wyłączne przedstawicielstwo hamburskiego dostawcy zautomatyzowanych systemów weryfikacji grafiki i kontroli obrazu druku. Zarządzanie firmą zostanie płynnie przekazane Konradowi Sadowskiemu i Wojciechowi Mrugaczowi. Dzięki nowemu zespołowi EyeC zabezpiecza swoją wiodącą pozycję na polskim rynku i potwierdza swoje zaangażowanie w doskonałą obsługę Klienta i niestandardowe rozwiązania.

Dzięki wieloletniej obecności EyeC w Polsce, firma posiada cenną wiedzę i wszechstronne zrozumienie rynku. Z Konradem Sadowskim na nowym stanowisku jako osobą kontaktową, odpowiedzialną za sprzedaż i serwis, Klienci EyeC mogą liczyć na rozległą wiedzę i kompetentny kontakt lokalny. Konrad Sadowski pracuje dla EyeC w Polsce od 2014 roku i może pochwalić się bogatym doświadczeniem. Doświadczony zespół wspiera również Wojciech Mrugacz, który także pracuje dla EyeC od kilku lat. Wojtek jest odpowiedzialny za obsługę Klienta i zapewnia bezpośrednie wsparcie na miejscu. Obaj pracownicy są przeszkoleni i certyfikowani przez EyeC GmbH. Ponadto obsługę Klientów wspiera zespół serwisowy EyeC GmbH w Hamburgu.

"Wieloletnie doświadczenie Konrada Sadowskiego i wiedza Wojciecha Mrugacza podkreślają naszą silną obecność w Polsce. Dzięki temu doświadczonemu duetowi mamy idealną pozycję, aby zaoferować naszym Klientom najlepszą możliwą sprzedaż i obsługę, a jednocześnie podkreślić nasze zaangażowanie w obsługę polskiego rynku dzięki zaawansowanym rozwiązaniom inspekcyjnym i doskonałej obsłudze" - mówi dr Ansgar Kaupp, CEO EyeC, o zespole w Polsce.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności